Žoga garums uz Latvijas-Krievijas robežas sasniedz 23 kilometrus

Komentāri
Žoga garums uz Latvijas-Krievijas robežas sasniedz 23 kilometrus
FOTO: LETA

Nelegālo robežšķērsotāju apturēšanai uz Latvijas-Krievijas robežas līdz šim uzstādīts žogs 23 kilometru garumā.

Robežjoslas ierīkošanas un izbūves darbi sākti 2015. gadā, un tos plānots pabeigt 2019. gadā. Šobrīd uz Latvijas-Krievijas robežas jau iekārtota robežjosla 65 kilometru garumā, tostarp uzstādīts žogs 23 kilometru garumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad robežjoslas izbūvei piešķirts finansējums 6,3 miljonu eiro apmērā, kuru realizējot plānots ierīkot robežjoslu 150 kilometru garumā, tostarp uzbūvēt līdz 60 kilometrus garu žogu.

Uz Latvijas-Krievijas robežas paredzētā žoga minimālais augstums virs zemes būs 2,70 metru, ieskaitot dzeloņstieples, un šis žogs nebūs viegli pārkniebjams. Žogu ir iespējams uzstādīt kopumā 193 kilometros uz 276 kilometrus garās Latvijas-Krievijas robežas.

Pārējos robežas posmos tas nav nepieciešams, jo tur atrodas dabiskie šķēršļi, piemēram, purvi, kas kavē nelikumīgos robežas šķērsotājus.

Žogs tiks ierīkots tajos robežas posmos, kur ir augstākie riski robežu šķērsot, likumsargiem to nepamanot.
Latvija pēdējo gadu laikā saskārusies ar pastiprinātiem nelegālo imigrantu mēģinājumiem šķērsot valsts robežu.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl