Komentāri

Globālajā tīmeklī atrodama virkne ieteikumu, kā izdzēst skrāpējumus no planšetdatora un mobilā tālruņa virsmas, tostarp ieteikts ierīci iesmērēt ar augu eļļu, izmantot zobu pastu vai pat smilšpapīru. Kurš no šiem ieteikumiem ir efektīvs, un kas tikai nodara kaitējumu? Raidījums Bez Tabu veica eksperimentu!

Pirmais internetā atrastais ieteikums – zobu pastas izmantošana. Neliels zobu pastas daudzums esot jāuzspiež uz mīkstas drāniņas un ar apļveida kustībām jāierīvē vietā, kur telefonam ir skrambas. Bez Tabu eksperimentā izrādās, ka šis nav visai efektīvs veids, un skrāpējumi vēl aizvien ”rotā” telefona ekrānu. Arī mobilo telefonu labošanas speciālists norāda, ka šīs idejas autors ir “aizšāvis šķērsām”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto!

Izrādās, ka arī augu eļļa un automašīnas vasks sniedz vien pavisam īslaicīgu efektu un švīkas uz ierīces ekrāna paliek kā bijušas. Savukārt drastiskākais veids – smilšpapīrs – ekrānu sabojā pavisam.

Telefonu labošanas speciālists iesaka, ka vislabāk ir veikt profilaksi – proti, iegādāties ekrāna plēvīti un labu ierīces maciņu, tad arī nevajadzēs bēdāties par skrāpējumiem! Turklāt, izvēloties maciņu, nevajadzētu būt skopam, jo, kā zināms, skopais maksā divreiz!

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl