Zobupasta vai smilšpapīrs? Kā tikt vaļā no skrambām uz tālruņa ekrāna?

Komentāri

Globālajā tīmeklī atrodama virkne ieteikumu, kā izdzēst skrāpējumus no planšetdatora un mobilā tālruņa virsmas, tostarp ieteikts ierīci iesmērēt ar augu eļļu, izmantot zobu pastu vai pat smilšpapīru. Kurš no šiem ieteikumiem ir efektīvs, un kas tikai nodara kaitējumu? Raidījums Bez Tabu veica eksperimentu!

Pirmais internetā atrastais ieteikums – zobu pastas izmantošana. Neliels zobu pastas daudzums esot jāuzspiež uz mīkstas drāniņas un ar apļveida kustībām jāierīvē vietā, kur telefonam ir skrambas. Bez Tabu eksperimentā izrādās, ka šis nav visai efektīvs veids, un skrāpējumi vēl aizvien ”rotā” telefona ekrānu. Arī mobilo telefonu labošanas speciālists norāda, ka šīs idejas autors ir “aizšāvis šķērsām”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto!

Izrādās, ka arī augu eļļa un automašīnas vasks sniedz vien pavisam īslaicīgu efektu un švīkas uz ierīces ekrāna paliek kā bijušas. Savukārt drastiskākais veids – smilšpapīrs – ekrānu sabojā pavisam.

Telefonu labošanas speciālists iesaka, ka vislabāk ir veikt profilaksi – proti, iegādāties ekrāna plēvīti un labu ierīces maciņu, tad arī nevajadzēs bēdāties par skrāpējumiem! Turklāt, izvēloties maciņu, nevajadzētu būt skopam, jo, kā zināms, skopais maksā divreiz!

Skaties video!

Lasi vēl