Atalgojumam Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas jeb Kontroles dienestā ir jābūt līdzvērtīgam Finanšu un kapitāla tirgus komisijas darbinieku atalgojumam, tātad apmēram divreiz lielākam par pašreizējo, sarunā žurnālam “Ir” paudusi jaunā Kontroles dienesta vadītāja Ilze Znotiņa.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Monvids Kirilovs

  Monvids Kirilovs

  Parādi ko spēj,nevis uzreiz - man vajag algu dubultā.sviests
 • Ilze !!!

  Ilze !!!

  No sākuma nopelni to labāko algu un pēc tam brēc ! Līdz šim, šim kantorim, KNABim un parējiem līdzīgiem kantoriem pārāk maza atdeve. Tieši tādēļ, mēs esam korupētākās valstu grupas sastāvā. Parādi, ka proti un tad saņem. Vispār, Tavam kantorim nevis cieto algu vajag, bet no padarītā maksāt. Tāpat arī KANBim, kuri prot tikai 70 eiro sodus likt tiem, kas nospēruši tūkstošus.
 • dina
 • eņģis

  eņģis

  Palikusi nu tur, kur biji. Vai tiešām apnicis dzīvot ? Tik daudzi ir aizmiguši, un nav pamodušies, pazuduši bez vēsts, ar sirds mazspēju, izlēkuši no augstiem stāviem un tā tālāk. Astoņkāji nepievarēsi, jo Jums ar viņiem jāsastrādājas, bet viņiem tas nav vajadzīgs. Viņi citu neko vairs neprot, kā tikai zagt un nodarboties ar korupciju. Tie cilvēki godīgi ar tīru sirdsapziņu nebūs vairs nekad mūžā. Tikai cietums pēc viņiem ilgojas.
 • jurka
 • Fabricius

  Fabricius

  Znotina iedomajas ka vina sezh Brisele. Nolaidies no makoniem
  sieviete.Par tadu darbu ko jus visus shos gadus mulki laidat ,jums
  minimala nepienakas.
 • Atceros
  +16 +16 0

  Atceros

  Mūsu valstī tik daudz visādu dienestu - Kontroles dienests, KNAB, VID utt, bet kā zog, tā zog un kā atrod veidu, kā apiet likumu. Nu, kā tā var būt?
  • viss vienkārši ...

   viss vienkārši ...

   visi ir viens ar otru saistīti .. visi zog un barojās no vienas siles .. kautkas līdzīgs kā krievijā .. tikai mums par to neuzņem filmas .....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!