Ziņojums: Plaši izplatītais uzskats par Latviju kā vienu no zaļākajām valstīm pasaulē ir mīts

Plaši izplatītais uzskats par Latviju kā vienu no zaļākajām valstīm pasaulē ir mīts, secināts Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) sagatavotajā ziņojumā par dzīvotņu un sugu aizsardzības stāvokli par laika periodu no 2013. līdz 2018. gadam.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • LU absolvents

  LU absolvents

  Biotopu novērtēšanā būtu jāpiedalās speciālistiem nevis LU švakajiem studenteļiem, kas domā, ka, apmeklējot pāris nodarbības, tagad skaitīsies baigie biotopu eksperti. Katru gadu LU tiek izlaisti cauri (absolvē) nekompetenti tirliņi visās studiju programmās.
 • Vaskins

  Vaskins

  Ko var tirst. Kārtējais pārvaldes mēģinājums palielināt priekšnieku skaitu un algu apmēru. Ja viņiem būtu teikšana, visa Latvija tiktu proklamēta kā viens vesels un nedalāms dabas rezervāts.
 • Josh Richards

  Josh Richards

  Laikam tie kas citur nav bijusi uzskata ka seit ir zalak 😂
 • Amadejs

  Amadejs

  VIsām valsts intitūcijām tā ir plaši zināma taktika- lai izsistu naudu vajag iesniegt ziņojumu , ka nozarē viss ir katastrofāli, un ja steidzami neiedos tik un tik miljonus, tā visi tūlīt apmirs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!