Ziņo par rupjām vēlēšanu iecirkņa darbinieku kļūdām

Komentāri

Aizdomas, ka deputātu kandidāti maksājuši, lai tiktu domē. Šodien sākts jau trešais kriminālprocess par iespējamu balsu pirkšanu.

Policija gan neatklāj, kurā reģionā notikusi balsu pirkšana. Ir vien zināms, ka, iespējams, pats deputāta kandidāts mēģinājis uzpirkt vēlētāju balsis. Iepriekš signāli nākuši gan no Jēkabpils, gan Rēzeknes. Tomēr kopumā policijā norāda, ka šī diena aizvadīta pat pārāk mierīgi. Reģistrēti 22 pārkāpumi, kas ir tieši uz pusi mazāk nekā iepriekšējās vēlēšanās. Un tie lielākoties bijuši saistīti ar neatļautu aģitāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr šīs dienas laikā pienāca ziņas par pārkāpumiem, ko pieļāvuši arī paši vēlēšanu iecirkņa darbinieki. Tā kādā iecirknī Rīgā cilvēks nav varējis nobalsot, jo viņa vietā to bija izdarījis kāds cits.

Identiska situācija bijusi arī vēlēšanu iecirknī Ādažos. Abas šīs personas, kas nav varējušas nobalsot sola sūdzēties, jo to uzskata par rupja iecirkņa darbinieku kļūdu.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl