Ziņo par rupjām vēlēšanu iecirkņa darbinieku kļūdām

Komentāri

Aizdomas, ka deputātu kandidāti maksājuši, lai tiktu domē. Šodien sākts jau trešais kriminālprocess par iespējamu balsu pirkšanu.

Policija gan neatklāj, kurā reģionā notikusi balsu pirkšana. Ir vien zināms, ka, iespējams, pats deputāta kandidāts mēģinājis uzpirkt vēlētāju balsis. Iepriekš signāli nākuši gan no Jēkabpils, gan Rēzeknes. Tomēr kopumā policijā norāda, ka šī diena aizvadīta pat pārāk mierīgi. Reģistrēti 22 pārkāpumi, kas ir tieši uz pusi mazāk nekā iepriekšējās vēlēšanās. Un tie lielākoties bijuši saistīti ar neatļautu aģitāciju.

Tomēr šīs dienas laikā pienāca ziņas par pārkāpumiem, ko pieļāvuši arī paši vēlēšanu iecirkņa darbinieki. Tā kādā iecirknī Rīgā cilvēks nav varējis nobalsot, jo viņa vietā to bija izdarījis kāds cits.

Identiska situācija bijusi arī vēlēšanu iecirknī Ādažos. Abas šīs personas, kas nav varējušas nobalsot sola sūdzēties, jo to uzskata par rupja iecirkņa darbinieku kļūdu.

Foto

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl