Komentāri

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK Rīgas mēra amata kandidāte būs pašreizējā Rīgas domes deputāte Baiba Broka.

Par to šodien vienojās Nacionālās apvienības valde. Iepriekš partijas Rīgas nodaļa kā iespējamus kandidātus uz šo amatu izvirzīja Broku un Saeimas deputātu Rihardu Kolu, bet viņš savu kandidatūru atsaucis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Broka arī iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās bija “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK saraksta līdere Rīgā. Viņa tika ievēlēta Rīgas domē, bet Nacionālā apvienība tajā darbojās opozīcijā. Vēlāk Broka kļuva par tieslietu ministri toreizējās premjerministres Laimdotas Straujuma valdībā.

Pēc tam, kad Satversmes aizsardzības birojs nemainīja nostāju par atteikumu piešķirt Brokai pielaidi valsts noslēpumam, viņa atkāpās no ministres amata un atjaunoja Rīgas domes deputātes mandātu. Jau ziņots, ka pārējās valdošās koalīcijas partijas arī nosaukušas savus saraksta līderus Rīgā – “Vienotība” izvirzījusi parlamentārieti Vilni Ķirsi, savukārt Zaļo un zemnieku savienība – politiskā spēka valdes priekšsēdētāju Armandu Krauzi. Pašvaldību vēlēšanas notiks šogad jūnijā.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl