Komentāri

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK Rīgas mēra amata kandidāte būs pašreizējā Rīgas domes deputāte Baiba Broka.

Par to šodien vienojās Nacionālās apvienības valde. Iepriekš partijas Rīgas nodaļa kā iespējamus kandidātus uz šo amatu izvirzīja Broku un Saeimas deputātu Rihardu Kolu, bet viņš savu kandidatūru atsaucis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Broka arī iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās bija “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK saraksta līdere Rīgā. Viņa tika ievēlēta Rīgas domē, bet Nacionālā apvienība tajā darbojās opozīcijā. Vēlāk Broka kļuva par tieslietu ministri toreizējās premjerministres Laimdotas Straujuma valdībā.

Pēc tam, kad Satversmes aizsardzības birojs nemainīja nostāju par atteikumu piešķirt Brokai pielaidi valsts noslēpumam, viņa atkāpās no ministres amata un atjaunoja Rīgas domes deputātes mandātu. Jau ziņots, ka pārējās valdošās koalīcijas partijas arī nosaukušas savus saraksta līderus Rīgā – “Vienotība” izvirzījusi parlamentārieti Vilni Ķirsi, savukārt Zaļo un zemnieku savienība – politiskā spēka valdes priekšsēdētāju Armandu Krauzi. Pašvaldību vēlēšanas notiks šogad jūnijā.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl