Zināmi “Rīgas satiksmes” jaunās valdes pieci pretendenti

4 komentāri
Zināmi “Rīgas satiksmes” jaunās valdes pieci pretendenti
IEVA LEINIŠA / LETA

“Rīgas satiksmes” valdes atlases komisija pabeigusi kandidātu izvērtēšanu jaunajai, pastāvīgajai uzņēmuma valdei. Uz piecām valdes locekļu vietām tiek virzīti arī esošie pagaidu valdes locekļi – Emīls Jakrins un Elīna Epalte-Drulle.

Jaunās valdes potenciālajā sastāvā iekļauta arī Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietniece Džineta Innusa, CSDD valdes loceklis Jānis Golubevs un bijusī “Olainfarm” valdes locekle un “SEB bankas” Baltijas kontu un maksājumu operāciju vadītāja Inga Krūkle.

Kā liecina TV3 Ziņu rīcībā esošā neoficiālā informācija, šos piecus kandidātus kā labākos – no 15 pēdējā kārtā tikušajiem darbinieku atlases kompānija piedāvātajiem kandidātiem – izraudzījusies atlases komisija.

Kandidātu atlases dokumenti līdz pirmdienai tiks iesniegti ”Rīgas satiksmes” padomei, kuras uzdevums būs apstiprināt jauno valdi.

Kā jau iepriekš ziņots, ”Rīgas satiksmes” valdes nominācijas komisija darbojās šādā sastāvā: trīs ”Rīgas satiksmes” padomes locekļi, trīs Rīgas domes pārstāvji un sociālais partneris.

Jāpiebilst, ka Rīgas mēra Oļega Burova prombūtnes laikā viņa vietniece Anna Vladova, uz laiku pārņemot galvaspilsētas domes priekšsēdētāja pienākumus, iecēla Jakrinu par Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora pienākumu izpildītāju. Burovs to jau nosaucis par aizmugurisku rīcību un sola, ka, atgriežoties no atvaļinājuma, viņš pārskatīšot un mainīšot Vladovas lēmumu.

4 komentāri