Zināma jauna informācija par Cēsīs mirušā ASV mūziķa Džozefa Mausa nāves apstākļiem

0 Komentāru
Zināma jauna informācija par Cēsīs mirušā ASV mūziķa Džozefa Mausa nāves apstākļiem
No kreisās: Džons Mauss un Džozefs Mauss (Foto: Twitter / Ribbon Music)

Jūlija beigās saistībā ar Cēsīm izskanēja traģiska vēsts – tur īsi pirms paredzētās uzstāšanās miris pazīstamā ASV mūziķa Džona Mausa brālis un grupas biedrs, Džozefs Mauss. Žurnālā “Privātā Dzīve” skaidroti notikušā apstākļi.

Jau vēstīts, ka 28. jūlijā Cēsīs gājis bojā pazīstamā ASV eksperimentālās mūzikas grupas dalībnieks Džozefs Mauss, kuram kopā ar grupu bija paredzēta uzstāšanās Cēsu Mākslas festivāla laikā.

Kā intervijā žurnālam “Privātā Dzīve” norādījis Cēsu Mākslas festivāla direktors Juris Žagars, grupas dalībnieki bija apmetušies mājā, ko viņiem noīrējuši pasākuma organizatori.

“Cik zinu, iepriekšējā naktī mūziķi ilgi bijuši kādā populārā Cēsu kafejnīcā. Pēc tam pārnākuši mājās un visi devušies gulēt. Pa dienu Džozefs esot redzēts un tad atkal aizgājis gulēt. Ap sešiem, kad bija jādodas uz koncertu, grupas biedri viņu atraduši istabā mirušu. Zinu to tikai no pašu mūziķu stāstītā. Katrā ziņā Džozefa nāvē nav nekā krimināla. Vardarbīgas nāves pazīmes netika konstatētas,” žurnālā citēts Žagars. “Cik zinu, viņš mira miegā, jo bijušas problēmas ar sirdi. Taču, kas to izraisīja, nezinu. Mums nav tiesību to zināt, jo neesam tuvinieki.”

Valsts policija, komentējot notikušo “Privātajai Dzīvei”, minējusi, ka precīzi mūziķa nāves apstākļi varētu būt zināmi aptuveni pēc mēneša, jo tik ilgs laiks paies, kamēr tiks noskaidroti ekspertīžu rezultāti.

Saistībā ar notikušo mūziķi atcēluši visas gaidāmās uzstāšanās. Džona Mausa ierakstu izdevniecība ”Ribbon Music” izplatījusi paziņojumu ar līdzjūtības vārdiem: “Mēs izsakām visdziļāko līdzjūtību Džo ģimenei – Robertam Sjū, Kevinam, Stefānijai un Džonam Mausam, kā arī viņa grupas biedriem Lukam un Džonatanam, viņa draugiem un visiem tiem, kuri piedzīvojuši šo traģisko zaudējumu.”

0 Komentāru