Komentāri
Zilupes novadā aizdomās par nelegālo imigrantu pārvietošanu aiztur kravas vilciena apkalpi
FOTO: LETA

Šā gada 5. decembrī Zilupes novadā par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu aizturēt pieci Vjetnamas pilsoņi un 3 personu pārvietotāji, atklāj Valsts robežsardze.

Pirmdien īsi pirms pusnakts robežsargi Zilupes novadā, veicot informācijas pārbaudi, aizturēja 5 Vjetnamas pilsoņus, kuri ar kravas vilcienu nelikumīgi šķērsoja Latvijas – Krievijas robežu, un, nonākot Latvijas teritorijā, izlēca no braucošā kravas vilciena.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Notikuma vietā tika aizturēts viens Latvijas pilsonis, kurš sagaidīja Vjetnamas pilsoņus, lai tālāk tos pavadītu uz noteiktu pulcēšanās vietu. Saistībā ar personu nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai aizturēti arī kravas vilciena mašīnists un viņa palīgs, abi Krievijas pilsoņi.

Uzsākti kriminālprocesi pret Vjetnamas pilsoņiem – par valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu personu grupā, savukārt pret abiem Krievijas pilsoņiem un Latvijas pilsoni – par personu nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai.

Visas aizturētās personas ievietotas Valsts policijas Īslaicīgas aizturēšanas vietā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl