Komentāri
Zilupes novadā aizdomās par nelegālo imigrantu pārvietošanu aiztur kravas vilciena apkalpi
FOTO: LETA

Šā gada 5. decembrī Zilupes novadā par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu aizturēt pieci Vjetnamas pilsoņi un 3 personu pārvietotāji, atklāj Valsts robežsardze.

Pirmdien īsi pirms pusnakts robežsargi Zilupes novadā, veicot informācijas pārbaudi, aizturēja 5 Vjetnamas pilsoņus, kuri ar kravas vilcienu nelikumīgi šķērsoja Latvijas – Krievijas robežu, un, nonākot Latvijas teritorijā, izlēca no braucošā kravas vilciena.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Notikuma vietā tika aizturēts viens Latvijas pilsonis, kurš sagaidīja Vjetnamas pilsoņus, lai tālāk tos pavadītu uz noteiktu pulcēšanās vietu. Saistībā ar personu nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai aizturēti arī kravas vilciena mašīnists un viņa palīgs, abi Krievijas pilsoņi.

Uzsākti kriminālprocesi pret Vjetnamas pilsoņiem – par valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu personu grupā, savukārt pret abiem Krievijas pilsoņiem un Latvijas pilsoni – par personu nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai.

Visas aizturētās personas ievietotas Valsts policijas Īslaicīgas aizturēšanas vietā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl