4 komentāri

Altum un Rīgas Domes rīkotajā iedzīvotāju pārliecināšanas pasākumā sastapām vairākus skeptiķus. Tostarp mājas iedzīvotāju Staņislavu. Viņš stāsta par bēdīgo pieredzi, kad iedzīvotāji uzticējās apsaimniekotājam, taču remontdarbi izvērtās par īstu murgu.

Staņislavs TV3 Ziņām stāsta par nama pārvaldnieka iepriekšējiem remontdarbiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Staņislavs
Ēkas iedzīvotājs

Bēniņu siltināšana notika ar e klases putām, kas 2 minūšu laikā var aizdegties. Putas jau ir uzsprāgušas, darbi tika nodoti maijā. 80 000 aizgāja no mūsu uzkrājumiem, šodien es uzzinu, ka garantiju nav kam pieprasīt, jo firma bankrotējusi. Tika izvēlēta caur pazīšanos dārgākā firma, un lūk rezultāts.

Piekrītam Staņislava aicinājumam apskatīt bēniņus. Pēc pāris minūtēm esam tur, un skats ir sekojošs: bēniņos ieklāts putu slānis, kas uzpūties – sajūta, kā stāvot uz batuta. Vietām tas jau ir ieplaisājis. Remonts tika veikts vasarā.

Staņislavs
Ēkas iedzīvotājs

Skatieties, putas sāk atstāt segumu. Tā kā purvā, beigts darbs!

Grandiozo siltināšanas darbu piekritējiem nāksies pamatīgi nopūlēties, lai pārliecinātu saniknotos iedzīvotājus parakstīties par jauniem remontdarbiem, ja iepriekšējo kvalitāte ir šāda.

TOP komentāri

 • Oz.18 iedzivotājs
  +1 +1 0

  Oz.18 iedzivotājs

  Uz Tu? Cik neaudzināti. Savā rīkotā sapulcē jau pierādījāt savu nekompetenci. Apmelojot visus. Nevienam jūsu vārdam nav pamatnes. NEVIENAM. Un esat tagad kaimiņu izsmiekls.
 • Staņislavs
  0 0 0

  Staņislavs

  Zinošais,tev ar tām zināšanām pašvaki.Tad jau sanāk ka ar nagu vīlīti ir griezts.Un nevajag runāt visu iedzīvotāju vārdā.Ir pietiekoši pierādījumi par nekvalitatīvo darbu.
 • Iezdzīvotājs Oz.18
  0 0 0

  Iezdzīvotājs Oz.18

  Lasot Jūsu komentarus un interviju, radušies jautājumi: Jūs saprotat, ka tika veiktas visādas pārbaudes par materiālu atbilstību, darba kvalitāti? Kāpēc no 398 dzīvokļiem neesat apmierināts tikai Jūs? Runājot ar kaimiņiem sapulces laikā, atbalsta bija vairāk, nekā pretenziju. Iedzīvotāji ir apmierināti par veiktiem darbiem. Veicot tāda veida darbus, uzņēmumi sniedz pilnīgu informāciju par materiāla atbilstību. Lūdzu dodiet arī Jūsu "zinošā cilvēka" kontaktus :) vai šīs cilvēks ir pārbaudījis dokumentāciju? Pēc bildēm spriežot ir redzams, ka segums ir Mehāniski bojāts (sagriests).
  Jā skatīties uz renovētām mājām citos rajonos un runājot ar iedzīvotājiem, renovācija ir ideāls variānts lai glābt ēku no novecojuma. Visi ir apmierināti. Mūsu gadījumā, māja nav tremontēta no 1989 gada. Un ir kritiskās vietas, ko paši iedzīvotāji nav spējigi labot un remontēt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl