3 komentāri

Altum un Rīgas Domes rīkotajā iedzīvotāju pārliecināšanas pasākumā sastapām vairākus skeptiķus. Tostarp mājas iedzīvotāju Staņislavu. Viņš stāsta par bēdīgo pieredzi, kad iedzīvotāji uzticējās apsaimniekotājam, taču remontdarbi izvērtās par īstu murgu.

Staņislavs TV3 Ziņām stāsta par nama pārvaldnieka iepriekšējiem remontdarbiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Staņislavs
Ēkas iedzīvotājs

Bēniņu siltināšana notika ar e klases putām, kas 2 minūšu laikā var aizdegties. Putas jau ir uzsprāgušas, darbi tika nodoti maijā. 80 000 aizgāja no mūsu uzkrājumiem, šodien es uzzinu, ka garantiju nav kam pieprasīt, jo firma bankrotējusi. Tika izvēlēta caur pazīšanos dārgākā firma, un lūk rezultāts.

Piekrītam Staņislava aicinājumam apskatīt bēniņus. Pēc pāris minūtēm esam tur, un skats ir sekojošs: bēniņos ieklāts putu slānis, kas uzpūties – sajūta, kā stāvot uz batuta. Vietām tas jau ir ieplaisājis. Remonts tika veikts vasarā.

Staņislavs
Ēkas iedzīvotājs

Skatieties, putas sāk atstāt segumu. Tā kā purvā, beigts darbs!

Grandiozo siltināšanas darbu piekritējiem nāksies pamatīgi nopūlēties, lai pārliecinātu saniknotos iedzīvotājus parakstīties par jauniem remontdarbiem, ja iepriekšējo kvalitāte ir šāda.

TOP komentāri

 • Staņislavs
  +1 +1 0

  Staņislavs

  Zinošais,tev ar tām zināšanām pašvaki.Tad jau sanāk ka ar nagu vīlīti ir griezts.Un nevajag runāt visu iedzīvotāju vārdā.Ir pietiekoši pierādījumi par nekvalitatīvo darbu.
 • Staņislavs
  0 0 0

  Staņislavs

  Un tas jau vēl nav viss.Jumts ir apstrādāts ar nesertificētu materiālu.Tāpat pielietots materiāls, kurš nav domāts šāda veida jumtiem.Krāsa no jumta sāk palēnām atdalīties,jumts nav pienācīgi attīrīts,atstāts vecais ruberoīds.Kā man paskaidroja,zinoš cilvēks,šeit ir iesaistīta firma SIA,,Poly Systems,,,darbus veica firma ,,AMAXS,,

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl