Ziepniekkalna “Lielā Ķīnas mūra” iedzīvotāji skeptiski pret grandiozo siltināšanu, sūdzas par bēdīgu pieredzi

4 komentāri
Ziepniekkalna “Lielā Ķīnas mūra” iedzīvotāji skeptiski pret grandiozo siltināšanu, sūdzas par bēdīgu pieredzi
11.09.2017. Rīgā, Ozolciema ielā 18, notika garākās mājas Latvijā jeb "Lielā Ķīnas mūra Ziepniekkalnā" iedzīvotāju publiskā sanāksme, kurā mājas iedzīvotāji tika informēti par mājas atjaunošanas ieguvumiem un tika aicināti pieteikties daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes programmai. (Dmitrijs Suļžics / f64)

Altum un Rīgas Domes rīkotajā iedzīvotāju pārliecināšanas pasākumā sastapām vairākus skeptiķus. Tostarp mājas iedzīvotāju Staņislavu. Viņš stāsta par bēdīgo pieredzi, kad iedzīvotāji uzticējās apsaimniekotājam, taču remontdarbi izvērtās par īstu murgu.

Staņislavs TV3 Ziņām stāsta par nama pārvaldnieka iepriekšējiem remontdarbiem.

Staņislavs
Ēkas iedzīvotājs

Bēniņu siltināšana notika ar e klases putām, kas 2 minūšu laikā var aizdegties. Putas jau ir uzsprāgušas, darbi tika nodoti maijā. 80 000 aizgāja no mūsu uzkrājumiem, šodien es uzzinu, ka garantiju nav kam pieprasīt, jo firma bankrotējusi. Tika izvēlēta caur pazīšanos dārgākā firma, un lūk rezultāts.

Piekrītam Staņislava aicinājumam apskatīt bēniņus. Pēc pāris minūtēm esam tur, un skats ir sekojošs: bēniņos ieklāts putu slānis, kas uzpūties – sajūta, kā stāvot uz batuta. Vietām tas jau ir ieplaisājis. Remonts tika veikts vasarā.

Staņislavs
Ēkas iedzīvotājs

Skatieties, putas sāk atstāt segumu. Tā kā purvā, beigts darbs!

Grandiozo siltināšanas darbu piekritējiem nāksies pamatīgi nopūlēties, lai pārliecinātu saniknotos iedzīvotājus parakstīties par jauniem remontdarbiem, ja iepriekšējo kvalitāte ir šāda.

4 komentāri