Ziemeļvidzemes vecie dzelzceļi pārtaps par velobraucēju takām

Daudzviet Latvijā cauri lauku ainavai stiepjas neizmantotas dzelzceļa sliedes. Ziemeļvidzemē šo pamestības simbolu nolemts pārvērst par atpūtnieku pievilkšanas punktu – sadarbībā ar Igauniju top 750 kilometrus garš maršruts velobraucieniem un pārgājieniem.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Valters Korālis

  Valters Korālis

  Attēlā - vecais Mucenieku tilts. Šeptīgi uzņēmēji gandrīz lūžņos gribēja sagriezt (līdzīgi kā sliedes un krāsainais kabelis(, tauta pretojās šī tilta iznīcināšanai, jo industriālais mantojums... Bet Limbažu apvadceļš tā arī nekļuva par apvadceļu ši vārda pilvērtīgā nozīmē, t.i. nesākās pirms šī Mucenieku tilta, lai turpmāk varētu iebraukt auto ar llielgabarīta kravām, tās turpinās vest caur Kaijciemu.
 • vecais

  vecais

  Un lidlaukus ielu basketbolam..., vecais Ulmanis tak bija stulbenis to visu būvēdams....
 • xio

  xio

  Varbūt Rail Baltica arī uzreiz būvēt kā "zaļo dzelzceļu"? Tā ekonomiskā pamatotība pilnīgi nekāda, atskaitot ES 4 miljardu apgūšanu. Izlaidīsim posmu "nolaist dzelzceļu līdz kliņķim" kā Limbažu-Skultes gadījumā, un būs mums jauns zaļais eko velo zirgu dzelzceļš pa taisno uz Tallinu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!