Ziemassvētku vecīšu skrējienā šogad rekordliels dalībnieku skaits. Skaties FOTO!

Komentāri

Šogad tradicionālajā Ziemassvētku vecīšu skrējienā piedalās rekordliels “vecīšu” skaits – tūkstotis. Turklāt ziedojumos savākti 13 tūkstoši eiro. Mēs skrienam, lai citi varētu staigāt, – šāds bija šā gada skrējiena moto.

Pirms deviņiem gadiem skrējienā piedalījās tikai pāris desmiti vecīšu, taču šogad tika sasniegts dalībnieku rekords, skrējienā iedalījās aptuveni tūkstošs Ziemassvētku vecīšu. Skrējiena organizatoriem izdevies no dalības maksas ziedojumiem savākt necerēti daudz līdzekļu – vismaz 13 000 eiro, kas palīdzēs sešu bērnu rehabilitācijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad bija plānots savākt 10 tūkstošus eiro, lai seši bērni ar kustību traucējumiem varētu apmeklēt rehabilitācijas kursu ar speciālu gaitas robotu G-EO System. Nodarbībās bērni varēs trenēt gaitu pa līdzenu virsmu, imitēt kāpšanu pa trepēm, kas palielina iespējas patstāvīgi uzsākt gaitu.

Plašāk par to, kā noritēja skrējiens – LNT Ziņās plkst. 20!

Skaties FOTO!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl