Ziemassvētku vecīšu skrējienā šogad rekordliels dalībnieku skaits. Skaties FOTO!

Komentāri

Šogad tradicionālajā Ziemassvētku vecīšu skrējienā piedalās rekordliels “vecīšu” skaits – tūkstotis. Turklāt ziedojumos savākti 13 tūkstoši eiro. Mēs skrienam, lai citi varētu staigāt, – šāds bija šā gada skrējiena moto.

Pirms deviņiem gadiem skrējienā piedalījās tikai pāris desmiti vecīšu, taču šogad tika sasniegts dalībnieku rekords, skrējienā iedalījās aptuveni tūkstošs Ziemassvētku vecīšu. Skrējiena organizatoriem izdevies no dalības maksas ziedojumiem savākt necerēti daudz līdzekļu – vismaz 13 000 eiro, kas palīdzēs sešu bērnu rehabilitācijai.

Šogad bija plānots savākt 10 tūkstošus eiro, lai seši bērni ar kustību traucējumiem varētu apmeklēt rehabilitācijas kursu ar speciālu gaitas robotu G-EO System. Nodarbībās bērni varēs trenēt gaitu pa līdzenu virsmu, imitēt kāpšanu pa trepēm, kas palielina iespējas patstāvīgi uzsākt gaitu.

Plašāk par to, kā noritēja skrējiens – LNT Ziņās plkst. 20!

Skaties FOTO!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl