Ziemassvētku vecīšu skrējienā šogad rekordliels dalībnieku skaits. Skaties FOTO!

Komentāri

Šogad tradicionālajā Ziemassvētku vecīšu skrējienā piedalās rekordliels “vecīšu” skaits – tūkstotis. Turklāt ziedojumos savākti 13 tūkstoši eiro. Mēs skrienam, lai citi varētu staigāt, – šāds bija šā gada skrējiena moto.

Pirms deviņiem gadiem skrējienā piedalījās tikai pāris desmiti vecīšu, taču šogad tika sasniegts dalībnieku rekords, skrējienā iedalījās aptuveni tūkstošs Ziemassvētku vecīšu. Skrējiena organizatoriem izdevies no dalības maksas ziedojumiem savākt necerēti daudz līdzekļu – vismaz 13 000 eiro, kas palīdzēs sešu bērnu rehabilitācijai.

Šogad bija plānots savākt 10 tūkstošus eiro, lai seši bērni ar kustību traucējumiem varētu apmeklēt rehabilitācijas kursu ar speciālu gaitas robotu G-EO System. Nodarbībās bērni varēs trenēt gaitu pa līdzenu virsmu, imitēt kāpšanu pa trepēm, kas palielina iespējas patstāvīgi uzsākt gaitu.

Plašāk par to, kā noritēja skrējiens – LNT Ziņās plkst. 20!

Skaties FOTO!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl