Ziemassvētku vecīšu skrējienā šogad rekordliels dalībnieku skaits. Skaties FOTO!

Komentāri

Šogad tradicionālajā Ziemassvētku vecīšu skrējienā piedalās rekordliels “vecīšu” skaits – tūkstotis. Turklāt ziedojumos savākti 13 tūkstoši eiro. Mēs skrienam, lai citi varētu staigāt, – šāds bija šā gada skrējiena moto.

Pirms deviņiem gadiem skrējienā piedalījās tikai pāris desmiti vecīšu, taču šogad tika sasniegts dalībnieku rekords, skrējienā iedalījās aptuveni tūkstošs Ziemassvētku vecīšu. Skrējiena organizatoriem izdevies no dalības maksas ziedojumiem savākt necerēti daudz līdzekļu – vismaz 13 000 eiro, kas palīdzēs sešu bērnu rehabilitācijai.

Šogad bija plānots savākt 10 tūkstošus eiro, lai seši bērni ar kustību traucējumiem varētu apmeklēt rehabilitācijas kursu ar speciālu gaitas robotu G-EO System. Nodarbībās bērni varēs trenēt gaitu pa līdzenu virsmu, imitēt kāpšanu pa trepēm, kas palielina iespējas patstāvīgi uzsākt gaitu.

Plašāk par to, kā noritēja skrējiens – LNT Ziņās plkst. 20!

Skaties FOTO!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl