Ziemassvētku brīvdienas sākušās! Sinoptiķi brīdina par vētras tuvošanos!

Komentāri
Ziemassvētku brīvdienas sākušās! Sinoptiķi brīdina par vētras tuvošanos!

Šis decembris ir tipisks pēdējo gadu decembris un līdz ar to arī Ziemassvētki ir lietaini un pelēki, bez sniega. Svētku mīļumu un domās sniega baltumu radām mēs paši, rotājot svētku eglīti, iededzot svecītes un satiekot savus tuviniekus.

24. decembrī ir cerības uz kādu gaišu saules staru. Vietām var būt arī neliels lietus.
Vēl aizvien nerimsies brāzmainais R,DR vējš. Gaisa temperatūra būs +2..+6 grādi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrajos Ziemassvētkos gaidāma vētra!

Otrajos Ziemassvētkos stipri pūtīs, līs, bet gaiss būs silts. Vēja ātrums brāzmās piekrastē var sasniegt 23..25 m/s, un dienā gaiss iesils līdz +8..+9 grādiem. Sinoptiķi prognozē, ka tā būs gaisa temperatūras rekordu diena!

Savukārt, otrdien – vietām būs nelieli nokrišņi, vējš pierims un temperatūra strauji par +5..+6 grādiem pazemināsies. Jau laikus sinoptiķi brīdina arī par slideniem ceļiem.

Savukārt nākamās nedēļas vidus – no trešdienas līdz piektdienai  – būs ar kādu saules staru un bez nokrišņiem. Naktī nedaudz piesals – temperatūra noslīdēs līdz -2..-4 grādiem. Dienā tā būs ap vai nedaudz virs nulles.

Savukārt gadu mijā laiks būs silts, nedaudz lietains un miglains.

Laika ziņas

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl