Ziema vēl neatkāpjas! Brīvdienās gaidāms -9 grādu sals

Komentāri
Ziema vēl neatkāpjas! Brīvdienās gaidāms -9 grādu sals
FOTO: LETA

Virs Skandināvijas ziemeļiem atradīsies ciklons, un tā dienvidu, dienvidrietumu mala noteiks laikapstākļus Latvijā visas darba nedēļas garumā. 

Dienā saule tika brīžiem izsprauksies starp mākoņiem un daudzviet gaidāmi nokrišņi: pārsvarā slapjš sniegs un sniegs, bet jūras piekrastē iespējams arī lietus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Naktī un no rīta atsevišķos rajonos veidosies arī apledojums. Vējš mēreni pūtīs no dienvidrietumiem, dienvidiem. Gaisa temperatūra naktī nebūs zemāka par 0/-5 grādiem, bet dienā tā būtiski nepaaugstināsies un nepārsniegs 0/+4 grādus.

Nedēļas nogalē ciklona dienvidu mala pakāpeniski atkāpsies, un atmosfēras spiediens virs Latvijas pieaugs. Lai gan atsevišķās vietās vēl gaidāmi nokrišņi, tie būs pārsvarā nelieli.

Debesīm skaidrojoties un vējam pierimstot līdz lēnam, nedēļas beigās nakts laikā gaisa temperatūra noslīdēs līdz -4/-9 grādiem. Dienā tā saglabāsies -1/+4 grādu robežās.

Laika ziņas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl