Ziema vēl neatkāpjas! Brīvdienās gaidāms -9 grādu sals

Komentāri
Ziema vēl neatkāpjas! Brīvdienās gaidāms -9 grādu sals
FOTO: LETA

Virs Skandināvijas ziemeļiem atradīsies ciklons, un tā dienvidu, dienvidrietumu mala noteiks laikapstākļus Latvijā visas darba nedēļas garumā. 

Dienā saule tika brīžiem izsprauksies starp mākoņiem un daudzviet gaidāmi nokrišņi: pārsvarā slapjš sniegs un sniegs, bet jūras piekrastē iespējams arī lietus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Naktī un no rīta atsevišķos rajonos veidosies arī apledojums. Vējš mēreni pūtīs no dienvidrietumiem, dienvidiem. Gaisa temperatūra naktī nebūs zemāka par 0/-5 grādiem, bet dienā tā būtiski nepaaugstināsies un nepārsniegs 0/+4 grādus.

Nedēļas nogalē ciklona dienvidu mala pakāpeniski atkāpsies, un atmosfēras spiediens virs Latvijas pieaugs. Lai gan atsevišķās vietās vēl gaidāmi nokrišņi, tie būs pārsvarā nelieli.

Debesīm skaidrojoties un vējam pierimstot līdz lēnam, nedēļas beigās nakts laikā gaisa temperatūra noslīdēs līdz -4/-9 grādiem. Dienā tā saglabāsies -1/+4 grādu robežās.

Laika ziņas

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl