Komentāri

Līdz ar ziemeļaustrumu, austrumu vējiem, kas nedēļas sākumā būs brāzmaini, valsts teritorijā ieplūdīs ļoti auksts gaiss no polārajiem apgabaliem Krievijas ziemeļos.

Trešdienas un ceturtdienas naktīs pastāv iespējamība, ka Latvijas austrumu rajonos gaisa temperatūra pazemināsies pat līdz -25 grādiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī dienā gaisa temperatūra būs zema, un, pateicoties brāzmainam vējam, komforta temperatūra būs vēl zemāka. Nakts un rīta stundās, pierimstot vējam, veidosies sarma. Augsta spiediena apgabals laikapstākļus noteiks līdz pat nedēļas izskaņai.

Tomēr nedēļas izskaņā un nākamās sākumā auksto austrumu puses vēju nomainīs dienvidu, dienvidrietumu vējš – tādēļ sals pakāpeniski atkāpsies un gaisa temperatūra nakts stundās teritorijas lielākajā daļā pazemināsies vien līdz -3/-8 grādiem, savukārt dienā tā būs vēl par pāris grādiem augstāka.

Laika ziņas

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl