Zibakcijā pulcēsies dakteru-klaunu atbalstītāji

Komentāri
Zibakcijā pulcēsies dakteru-klaunu atbalstītāji
Foto: Mark Crossfield /Flickr

Šodien iecerēta zibakcija Rīgā, Doma laukumā, un tajā pulcēsies dakteru-klaunu atbalstītāji.

Šis būs simbolisks noslēgums labdarības kampaņai “Smiekli ārstē!”, kuras laikā tiek vākti līdzekļi, lai atbalstītu dakteru-klaunu programmu.

Pulcēšanās zibakcijai notiks plkst. 15.00, un ikviens interesents aicināts zibakcijai pievienoties, uzliekot sarkano klauna degunu.

Jau vēstīts, Latvijā pirmā profesionālā dakteru klaunu komanda darbu sāka pirms gada Bērnu slimnīcā un dakteru klaunu pamatuzdevums ir mazināt stresu bērniem, kuri nonākuši slimnīcā un kuriem jāveic procedūras.

Šobrīd darbu slimnīcās Rīgā, Valmierā un Ventspilī turpina vēl 20 šādu speciālistu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl