Komentāri
Zēna noslīkšana Ventspils baseinā: no amata atkāpjas olimpiskā centra vadītājs Boitmanis
Uldis Boitmanis Latvijas Olimpiskās komitejas Ģenerālās asamblejas sesijā. Rīga, Latvija. 21.09.2012 (Romāns Kokšarovs / F64)

Pēc Ventspils mazajā peldbaseinā notikušā traģiskā negadījuma, kad peldēšanas nodarbības laikā gāja bojā mazs zēns, amatu atstājis olimpiskā centra “Ventspils” valdes priekšsēdētājs Uldis Boitmanis.

Kā informēja olimpiskā centra Sporta un mārketinga daļas vadītāja Daiga Dūma, dalībnieku ārkārtas sapulcē, kurā piedalījās olimpiskā centra īpašnieki – Latvijas Olimpiskā komiteja un Ventspils pilsētas dome -, izskatīts Boitmaņa iesniegums ar lūgumu atstādināt viņu no valdes locekļa un vienlaikus valdes priekšsēdētāja amata. Dalībnieku sapulce Boitmaņa lūgumu ir atbalstījusi. Boitmanis iesniegumu ar lūgumu atstādināt viņu no amata iesniedzis pēc nelaimes gadījuma olimpiskā centra “Ventspils” peldbaseinā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar dalībnieku sapulces lēmumu olimpiskā centra “Ventspils”” valdes priekšsēdētāja amats līdz nākamajam dalībnieku sapulces lēmumam uzticēts līdzšinējam uzņēmuma izpilddirektoram Jurģim Liepājniekam. Tas, kad varētu notikt nākamā dalībnieku sapulce, pašlaik neesot zināms – parasti dalībnieku sapulces tiek sasauktas ne biežāk kā pāris reižu gadā.

Boitmanis olimpiskā centra “Ventspils” valdes priekšsēdētāja amatu pildīja kopš 2001.gada. Kā norādīja Dūma, savas profesionālās darbības laikā viņš veicis būtisku ieguldījumu sporta attīstībā pilsētā un reģionā, veicinājis daudzu pasaules līmeņa sportistu izaugsmi, darbojies starptautiski nozīmīgu sporta pasākumu organizatoriskajās komitejās, profesionāli vadījis lielu sporta infrastruktūras objektu izveidi. 2012.gadā Boitmanis par savu ieguldījumu sportā saņēmis Ventspils pilsētas balvu.

Kā ziņots, 4.oktobrī Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka mazajā peldbaseinā peldēšanas apmācības nodarbības laikā noslīka četrus gadus vecs zēns. Pēc Latvijas Televīzijas rīcībā esošas neoficiālās informācijas, ko apstiprinājuši vairāki avoti, bojā gājušais zēns nodarbības laikā lūdzis atļauju doties uz tualeti, ko arī saņēmis. Atgriežoties no labierīcībām, zēns, trenerim neredzot, ielēcis baseinā. To, ka baseina dziļajā galā zem ūdens kaut kas atrodas, pēcāk pateikusi cita nodarbības dalībniece, kāda četrus gadus veca meitene.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl