Laukos cilvēki negrib strādāt pat par 1100 eiro, un nemotivē arī bezmaksas mājoklis

Latvijā būtiski pieaudzis brīvo darbavietu skaits, tā liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) dati, taču tās nav iespējams aizpildīt ar bezdarbniekiem, jo daļai cilvēku ir neatbilstošas kvalifikācijas.

Atpakaļ uz rakstu

106 komentāri

 • Zenta Alksnīte-Alksne
  +12 +12 0

  Zenta Alksnīte-Alksne

  Pat ja tā būtu patiesības ,ka laukos maksā 1100 eiro mēnesī,tad arī tā nav lielaa alga par darbu fermā kur jāstradā garas darba stundas bez brīvdienām,bez atvalinājumiem,bez tiesībam uz slimošanu,jo lopiņam jau katru dienu vajag apkopšanu un barošanu. Nodarbinātības dienests ,un VID jau varētu apskatīt un minēt reālas algas, Cik tad vidēji lopkopībā vai citur zemnieku saimniecībās ir vidējā darbinieka alga,nevis te minēt algu apmērus ,kaut kādus mistiskus ciparus ,ko cilvēki pat sapnī nav redzējuši
 • Gita

  Gita

  Pēdējais laiks ir stingri piedomāt par pabalstu politiku!Jābeidz ar steigu izmaksāt pabalstus pa labi un pa kreisi sliņķiem un liekēžiem.Šo naudu var veiksmīgi novirzīt uz pensiju palielināšanu.Tas taču ir vājprātīgi,kad darba spējīgi cilvēki sēž mājās,izstudē visu pabalstu sistēmu,izrēķina,ka nav izdevīgi strādāt par minimālo,jo redz,tad nepienāksies dažādas sociālās palīdzības.Es nesaku,ka mūsu valstī ir labas algas..jā algas ir niecīgas,bet normāli-es uzsveru normāli domājoši cilvēki-strādā par šo atalgojumu,rādot bērniem piemēru,ka nekas no zila gaisa nerodas.Bet šobrīd jau aug trešā paaudze,kura tikai redz un zina,ka visizdevīgāk ir šeit nestrādāt!Pabalsti pienākas par visu...par to,ka nav darba,par to,ka negribi strādāt,par to,ka alga ir par mazu,par to,ka bērnu pulciņš liels,par to,ka gribas dzert un pīpēt!Tās ir šausmas-strādājošs cilvēks nav cieņā,viss tikai par un ap pabalstu lielumu!Tikai neviens neiedomājas to,ka paliek ar vien mazāk strādāt gribētāju,bet pabalstnieku ar katru gadu tūkstošiem pieaug...nu ko mīlīši,drīz nebūs kur naudu kur ņemt parazītu uzturēšanai!Būs šiem parazīt-sliņķiem vai nu jākustina savas stabules,lai kaut ko nopelnītu..vai nu zels zagšana!Un tas viss nepareizajai pabalstu politikai!
  • Guga

   Guga

   Sen kå gudra kļuvi? ??pabalsti ir smieklīgi, diez vai daudz ko var atļauties sėdėt bez darba,noteikti nav anglijas pabalsti!!!!!,,
 • Guga

  Guga

  Protams, ka viss tas ir blefs, nemaksă saimnieki un prasa idiots ki aukstu at devi, pist off, tos zemniekus,lai rukå paśi !!!ne velti esam lielåkå daĺa årzemės !!!!!!!
 • Jūs ko mīlīši

  Jūs ko mīlīši

  Kam šis pasūtījuma raksts ir domāts,pasūtits..uzrakstiet kaut vienu adresi kur tādu naudu var nopelnīt laukos un rinda būs gari garā!!
 • ohoho
 • Esmu strādājis zemnieku saimniecībā

  Esmu strādājis zemnieku saimniecībā

  Tas ir pilnīgs blefs ko te tagad stāsta!!!!Es strādāju lielas h bet alga knapi pietika,lai samaksātu rēķinus un pabarotu ģimeni.Ja tā alga būtu tāda kā saka tad strādniekus nevajadzētu meklēt.
 • Juris Petersons
 • Jānis Jakušenoks

  Jānis Jakušenoks

  Lai sak normali maksat, tad nevajadzes meklet imigrantu darbaspeku.
 • Xxxxccc
 • Marcis Ozols

  Marcis Ozols

  Man pat pietika izlasiit virsrakstu un zinu kas pa murgu tur buus sarakstiits,tpfu !
  Jaasmejas 1100 eiro :-D ,par cik darba stundaam interesanti? Neesmu dzirdeejis ka zemnieki straadaatu 8 stundas dienaa- tur viss ir divreiz ilgaak un to 1100 var sadaliit uz kaad 2 arii,reaali jaavergo! Viestraadnieki nez vai brauks jo citur eiropaa par taadu darbu kaa grib latvijaa zemnieki
  • Marcis Ozols

   Marcis Ozols

   Citur eiropaa nedeljaa taadu algu nopelna nevis meenesii! (Pielikums ieprieksheejam komentaaram):-D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!