Laukos cilvēki negrib strādāt pat par 1100 eiro, un nemotivē arī bezmaksas mājoklis

Latvijā būtiski pieaudzis brīvo darbavietu skaits, tā liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) dati, taču tās nav iespējams aizpildīt ar bezdarbniekiem, jo daļai cilvēku ir neatbilstošas kvalifikācijas.

Atpakaļ uz rakstu

106 komentāri

 • zemnieks

  zemnieks

  darbiniekam var vispār nemaksāt, viņs tak idiots, kam viņam nauda. lai saņemt 3 eur un ir laimīgs, kam man viņam maksāt, par ko es pirkšu džipus visai saimei? vot ukraiņi brauks, maksāšu tiem 10 eur mēnesī, lai staigā laimīgie
 • ainārs

  ainārs

  gribetu zinat,kur tad maksa tadas algas zemniekiem?un ziema sezam majas un edam suhārus?
 • Gunti.

  Gunti.

  Strādāt cauru dienu un nakti, neredzot ģimeni un saņemt "PAT" 1100eiro.
 • Mārtiņš Švāgers

  Mārtiņš Švāgers

  Heh. Nu uz priekšu maksājiet uz rokas 1100euro un būšu darbinieks. Lai gan zinu kāda Šajā saimniecībā ir attieksme. Viņi aizmirsa pajautāt cilvēkiem viedokli, kas kadreiz strādāja pie viņiem.
 • Kritiķe

  Kritiķe

  Nezinu pirmo reiz tādu dzirdu ka maksā tādu naudu un vēl bezmaksas dzīvošana. Es ar lielāko prieku pa tādu naudu strādātu, bet man atliekas tā ir reklāma un nekas cits. Jo nosākuma sola a pēc tam parādās vesela virkne papildu nianses
 • Gdgh

  Gdgh

  Gudrie runātāji, kļūstiet paši par darba devējiem, paskatīsimies kur grābsiet to naudu lielajām algām. Kad kaut ko pērkat, tas gribat lētāk un lētāk. Kaut kur tai naudai algām, nodokļiem un peļņai ir jārodas un gala pircējam tā ir jāsamaksā. Bez peļņas jebkurš uzņēmums grimst.
  • lote

   lote

   To, protams, var saprast, bet tad nevajag melot, ka tiek piedāvātas tādas algas un nav, kas strādā.
 • rr

  rr

  Es strādāju piena lopkopībā, darba laiks no 7:00 - 19:00, četras brīvdienas mēnesī, tad, kad ir, kas iedod, ja nē, tad nē...Alga? Pirms nodokļu nomaksas 630...Strādāju, jo nav izvēles, cita darba tuvāko 35 km rādiusā nav...
 • ...

  ...

  1100 eur tā ir alga pirms nodokļu nomaksas, reālā alga ir krietni mazāka. Bet tas ka daudzi saņem, tikpat lielu pabalstu kā strādnieks parastais, tas gan nav īsti pareizi jo ja ir iespēja nestrādāt un pelnīt, tad kurš gan no tādas iespējas būtu gatavs atteikties?
 • Inokentijs Marpls

  Inokentijs Marpls

  1100 izsklausas normali,bet kadas stundas vini liek stradat lai to sanemtu.Es interesejos no 8 rita lidz 20.00 vakara pat ilgak.Un vai tad 1100 eiro tas ir daudz preks tam stundam,smiekliga nauda.
 • Podžuka Dace

  Podžuka Dace

  Piekritisu vairumam, njifiga tadas algas nemaksa, bet ja ari maksa tad tur 24/16 h dienakti japavada darba... UN TIKAI 8TONAS var atpusties... JA VAR LAUKOS NOPELNIT ARI TO 1000 €, men. Bet tas ir uz traktora saistiba ar graudiem... Bet ari, tur cilveks celas ar gaili kopa un oet gulet loti velu :( U bez brivdienam praktiski jastrada...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!