Dobelē atklāj jaunu veselības aprūpes centru

0 Komentāru
Dobelē atklāj jaunu veselības aprūpes centru
PUBLICITĀTES FOTO

Pirmdien, 31. maijā, Dobelē, Zaļajā ielā 12, atklāts jauns veselības aprūpes centrs, kurā Dobeles un apkārtējo novadu iedzīvotāji vienuviet varēs saņemt dažādu veselības aprūpes pakalpojumu klāstu, informēja “Euroaptieka”.

Veselības aprūpes centrs atrodas kādreizējā pasta ēkā, kurai “Euroaptieka” veikusi atjaunošanas un labiekārtošanas darbus. Izveidotā veselības aprūpes centra 215 kvadrātmetru plašajās telpās darbosies “MFD Laboratorija”, “MFD Veselības grupas” speciālisti – kardiologs, neirologs, endokrinologs un ķirurgs, kā arī “Monikas Stacēvičas ārsta prakse”, “Ilzes Sproģes ģimenes ārsta un pediatra prakse”, zobārstniecības klīnika “Zobu feja”, “Ivo Končus fizioterapeita prakse”. Ēkā arī atrodas “Euroaptieka”.

“Latvijas reģionu pilsētās trūkst modernu veselības aprūpes centru, kas nozīmē arī ierobežotu pakalpojumu pieejamību. Šāda situācija ir raksturīga arī Dobelē, kur dzīvo gan daudz jaunu ģimeņu, gan vecāka gadagājuma cilvēki. Tāpēc esam patiesi priecīgi pilsētai dot būtisku un nepieciešamu pienesumu veselības aprūpē, kas iedzīvotājiem nozīmē iespēju saņemt speciālistu konsultācijas, laboratoriskos izmeklējumus un vakcināciju tuvu mājām,” teica “Euroaptieka” valdes priekšsēdētāja Nataļja Zaharova.

Dobeles novada pašvaldības izpilddirektors Agris Vilks apliecināja, ka Dobeles pilsētas pašvaldība pauž gandarījumu par “Euroaptieka” iniciatīvu un atbalstu jauna veselības aprūpes centra izveidi. “Priecājamies, ka pilsētvide iegūst normatīvo aktu prasībām atbilstošu un modernu veselības aprūpes centru. Šī projekta ietvaros arī kādreizējā pasta ēka tagad ir ieguvusi jaunu dzīvību, kas ir nozīmīgi Dobeles pilsētas centra attīstībā,” teica Vilks.

“Priecājamies, ka tagad, lai saņemtu augsti kvalificētu speciālistu konsultācijas, Dobeles iedzīvotājiem vairs nevajadzēs doties uz tuvākajiem veselības aprūpes centriem Jelgavā vai Rīgā, bet nepieciešamie ārsti būs pieejami maksimāli tuvu dzīvesvietai. Klientu ērtībām esam arī atvēruši “MFD Laboratoriju” vakcinācijai un laboratoriskajiem izmeklējumiem, kuru rezultātus atkarībā no to sarežģītības un klasifikācijas varēs saņemt pat ātrāk par 24 stundām,” norāda ”MFD Veselības grupa” izpilddirektors Einārs Giels.

Jaunais veselības aprūpes centrs atrodas Dobelē, Zaļajā ielā 12, kurā pieteikšanās uz apmeklējumu jāieplāno, iepriekš sazinoties ar konkrēto speciālistu, klīniku vai praksi. Klientu ērtībām nodrošināta telpu labiekārtošana atbilstoši mūsdienīga veselības aprūpes centra prasībām, nodrošinot apmeklētājiem ērtāku un drošāku pakalpojumu saņemšanu.

Papildu tam ēkas energoefektivitātes paaugstināšanai ēkas pirmajā stāvā nomainīti logi un veikta ēkas iekšējā siltināšana, izveidota jauna ventilācijas un apkures sistēma, kā arī uzstādīts energoefektīvs LED apgaismojums. Veselības aprūpes centra pieejamība nodrošināta arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un apmeklētāju ērtībām pagalmā pieejama arī autostāvvieta.

Jaunais veselības aprūpes centrs Dobelē kopumā ir jau trešā “Europtieka” sadarbībā ar “MFD Veselības grupa” izveidotā vieta ar veselību un labsajūtu saistītu pakalpojumu saņemšanai. Pārējās šādas vietas atrodas Rīgā, A. Saharova ielā 20a, kā arī tirdzniecības centrā “Domina”, Ieriķu ielā 3, un “MFD Veselības punkts”.

0 Komentāru