Zemgalē ir pašvaldības, kur domes priekšsēdētāji nav mainījušies pat 16 gadu

2 komentāri

Pašvaldību vadītājiem būtu jāierobežo maksimālais termiņš, cik ilgi tie drīkstētu atrasties domes priekšsēdētāja amatā. Šādi ierosinājumi LNT Ziņu priekšvēlēšanu ekspedīcijā Zemgalē visai izteikti izskanējuši no iedzīvotājiem Jelgavā, Jēkabpilī un Dobelē.

Daļai iedzīvotāju esot sajūta, ka vienas personas pārāk ilga atrašanās domes priekšsēdētāja krēslā nozīmējot stagnāciju un novadā pietrūkstot vajadzīgās enerģijas. Zemgalē ir pašvaldības, kur mēra amatā ir personas 16 un 20 gadus pēc kārtas. LNT uzrunātie novados akcentēja, ka šoreiz vēlēšanās nopietni apsvēršot politikas jaunpienācējus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ko Zemgales novadu iedzīvotāji detalizētāk vēlētos mainīt savās pašvaldībās, ko līdzšinējie domnieki no solītā izpildījuši, bet kas palicis tikai priekšvēlēšanu programmās, plašāka reportāža no Zemgales – svētdien raidījumā LNT Ziņu Top 10!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl