Zemessargiem ļoti nepieciešams nakts redzamības ekipējums – aicina ziedot

38 komentāri

Zemessargiem akūti nepieciešams nakts redzamības ekipējums, tādēļ, akcentējot zemessardzes nozīmīgo lomu Latvijas drošībā, sabiedrība tiek aicināta ziedot šā aprīkojuma iegādei.

“Manuprāt, numur viens prioritāte patlaban ir aizsardzība un drošība, un, manuprāt, ja tu ziedo zemessargam, tu ziedo pats sev. Jo mēs katrs pazīstam kādu zemessargu. Tie ir mūsu mātes, tēvi, brāļi, māsas,” saka zemessargs, fonda “Zemessargam.lv” pārstāvis Juris Ulmanis.

Šāda ziedojumu kampaņa pirmo reizi notika jau pērn. Par saziedotiem 63 000 eiro tika iegādāti 12 nakts redzamības tēmekļi un tikpat nakts redzamības monokļi, kā arī četras termokameras.

Šā gada mērķis ir savākt 100 000 eiro, kas ļautu iesākto apgādi turpināt. Viena šāda nakts ekipējuma komplekta cena ir aptuveni 7800 eiro.

Tikmēr Aizsardzības ministrijā “LNT Ziņām” norādīja, ka šobrīd norisinās nakts redzamības ierīču iepirkums tieši zemessardzes vajadzībām. Iepirkums esot finansiāli apjomīgs, tomēr summas netiek sauktas, jo iepirkumu komisija tieši šobrīd vērtē iesniegtos piedāvājumus, kas būtiski pārsniedzot apjomus.

TOP komentāri

 • Henriete Petrovska
  +5 +5 0

  Henriete Petrovska

  VAI TAS IR NORMĀLI???? Ka jāsāk ziedot nauda lai apgādātu valsts sargus????
 • Rūdolfs Sirmais
  +4 +4 0

  Rūdolfs Sirmais

  Paprasiet deputātiem, ministriem un politiķiem. Uz to visu liekēžu baru 100 000EUR ir nieks. Dažam labam auto sastāda pusi no vajadzīgās summas. Lai tad arī parāda cik tie lojāli valstij :D
 • re

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl