Komentāri
Zemākais punkts – šādi banku analītiķi vērtē Latvijas ekonomikas sniegumu šogad
FOTO: LETA

Vai Latvijas Banka, kas šogad jau vairākas reizes pazeminājusi iekšzemes kopprodukta pieauguma prognozi, to darīs vēlreiz – tas kļūs zināms šodien bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča vērtējumā.

Latvijas Banka vērtē, ka 2016. gads, visticamāk, būs ar zemāko izaugsmi kopš krīzes. Gada sākumā banka prognozēja, ka Latvijas iekšzemes kopprodukts šogad varētu augt par 2,7%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ņemot vēra tautsaimniecības ”buksēšanu”, gaidāmais izaugsmes vērtējums ticis pārskatīts vairākas reizes – pēdējo reizi septembrī prognoze pazemināta no 2 līdz 1,4%.

Arī uz nākamo gadu Latvijas Banka raugās piesardzīgāk nekā valdība, tomēr norāda uz vairākām gaidāmām pozitīvām izmaiņām. Tās skars Eiropas fondu apguvi un pieprasījuma straujāku pieaugumu. Sagaidāms, ka šodien Rimšēvičs dos ”ceļa maizi” valdībai un runās par akūti nepieciešamiem lēmumiem.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl