Komentāri
Zemākais punkts – šādi banku analītiķi vērtē Latvijas ekonomikas sniegumu šogad
FOTO: LETA

Vai Latvijas Banka, kas šogad jau vairākas reizes pazeminājusi iekšzemes kopprodukta pieauguma prognozi, to darīs vēlreiz – tas kļūs zināms šodien bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča vērtējumā.

Latvijas Banka vērtē, ka 2016. gads, visticamāk, būs ar zemāko izaugsmi kopš krīzes. Gada sākumā banka prognozēja, ka Latvijas iekšzemes kopprodukts šogad varētu augt par 2,7%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ņemot vēra tautsaimniecības ”buksēšanu”, gaidāmais izaugsmes vērtējums ticis pārskatīts vairākas reizes – pēdējo reizi septembrī prognoze pazemināta no 2 līdz 1,4%.

Arī uz nākamo gadu Latvijas Banka raugās piesardzīgāk nekā valdība, tomēr norāda uz vairākām gaidāmām pozitīvām izmaiņām. Tās skars Eiropas fondu apguvi un pieprasījuma straujāku pieaugumu. Sagaidāms, ka šodien Rimšēvičs dos ”ceļa maizi” valdībai un runās par akūti nepieciešamiem lēmumiem.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl