Komentāri
Zemākais punkts – šādi banku analītiķi vērtē Latvijas ekonomikas sniegumu šogad
FOTO: LETA

Vai Latvijas Banka, kas šogad jau vairākas reizes pazeminājusi iekšzemes kopprodukta pieauguma prognozi, to darīs vēlreiz – tas kļūs zināms šodien bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča vērtējumā.

Latvijas Banka vērtē, ka 2016. gads, visticamāk, būs ar zemāko izaugsmi kopš krīzes. Gada sākumā banka prognozēja, ka Latvijas iekšzemes kopprodukts šogad varētu augt par 2,7%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ņemot vēra tautsaimniecības ”buksēšanu”, gaidāmais izaugsmes vērtējums ticis pārskatīts vairākas reizes – pēdējo reizi septembrī prognoze pazemināta no 2 līdz 1,4%.

Arī uz nākamo gadu Latvijas Banka raugās piesardzīgāk nekā valdība, tomēr norāda uz vairākām gaidāmām pozitīvām izmaiņām. Tās skars Eiropas fondu apguvi un pieprasījuma straujāku pieaugumu. Sagaidāms, ka šodien Rimšēvičs dos ”ceļa maizi” valdībai un runās par akūti nepieciešamiem lēmumiem.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl