Komentāri
Zatlers “Oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas sēdē varētu piedalīties decembra sākumā
Dmitrijs Suļžics / f64

Bijušā Valsts prezidenta Valda Zatlera piedalīšanās “Oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē plānota 4. decembrī, informēja komisijas priekšsēdētāja Inguna Sudraba (NSL).

Novembrī eksprezidents būs ārpus valsts, tāpēc kādā no šomēnes gaidāmajām parlamentārās izmeklēšanas sēdēm piedalīties nevarēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā ziņots, deputāts Andrejs Judins (Par!/V) rosināja komisijas priekšsēdētājai uz sēdi aicināt bijušo Valsts prezidentu Zatleru. Sudraba pavēstīja, ka ar Judinu vienojusies par Zatlera aicināšanu.

Judins skaidroja, ka eksprezidents novērojis un bijis klāt procesos, kas norisinājās 2010. un 2011. gadā, un varēs par tiem komisijai sniegt noderīgu informāciju.

Kā ziņots, Zatlers “Oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijai ir gatavs sniegt plašākus skaidrojumus saistībā ar viņa un bijušā politiķa Aināra Šlesera sarunām, ja tiks uzaicināts uz komisijas sēdi, to viņš apliecināja intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Panorāma”.

“Kā Valsts prezidents es jebkuras sarunas, jebkuru politiķi vai sabiedriskās organizācijas pārstāvi vedu Rīgas pilī vai Jūrmalas rezidencē, tātad viennozīmīgi savā oficiālajā darba vietā. Biznesa sarunas ir kaut kas cits,” sacīja Zatlers. Viņš teica, ka plašākus skaidrojumus ir gatavs sniegt arī “Oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijai, ja tā viņu aicināšot uz sēdi.

Jau vēstīts, ka Šlesers 30.oktobrī parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē pauda, ka neesot publiskotas tās sarunas, kur Zatlers “zvana un lūdzas”, lai politiķis atbalsta Zatlera pārvēlēšanu prezidenta amatā. Ņemot vērā, ka Šlesers neesot paudis atbalstu, vēlāk sekojusi parlamenta atlaišana, norādīja bijušais politiķis.

Viņš akcentēja, ka nav apstiprinājusies neviena epizode, par ko tiesībsargājošās iestādes sāka kriminālprocesu 2011.gadā. Tomēr parlaments šīs lietas dēļ tika atlaists. Lai gan juridiski par to nevar saukt pie atbildības, tomēr reāli par to ir atbildīgs Zatlers, pauda Šlesers.

Uz vairākiem ar “oligarhu lietu” saistītajiem jautājumiem bijušais politiķis neatbildēja, norādot, ka būtu gatavs runāt par “visu lauku”, ja tiktu publiskots arī ar Zatleru pārrunātais.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl