“Zapad” mācību laikā NATO nesnauž – Latvijas austrumos patrulē sabiedroto bruņumašīnas

26 komentāri
“Zapad” mācību laikā NATO nesnauž – Latvijas austrumos patrulē sabiedroto bruņumašīnas
Foto: Monta Jakovela

Itāļu bruņumašīnas patrulē Latvijas austrumu daļā. Skaties FOTO. Apmēram 40 kilometrus no Gulbenes TV3 Ziņas novēroja, ka pa šoseju pārvietojas divas NATO spēku bruņumašīnas.

Jāatgādina, ka vakar, 14. septembrī, sākās Krievijas un Baltkrievijas militāro mācību ”Zapad 2017” aktīvā fāze. Savukārt Gulbenē šodien notiek Nacionālo bruņoto spēku militārās tehnikas, ekipējuma un ieroču izstāde.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd Latvijā arī norisinās NATO vingrinājumi ”Steadfast Pyramid 2017” un ”Steadfast Pinnacle 2017”, kas notiks līdz 22. septembrim. Šajās mācībās piedalās vairāk nekā 40 vecākie un augstākie virsnieki no NATO dalībvalstīm, kā arī partnervalstīm Somijas uz Zviedrijas.

Savukārt militāro mācību ”Zapad 2017” aktīvā fāze ilgs līdz 20. septembrim. Drošības policijas vērtējumā šo mācību aktīvā fāze uzskatāma par kulmināciju plašākam civilmilitāru mācību un sagatavošanās darbu kompleksam, kas veikts visa šā gada garumā, it īpaši septembrī.

Iedzīvotāji aicināti ziņot par, piemēram, iespējamu militārpersonu, tajā skaitā formastērpos bez atpazīšanās zīmēm tērptu un bruņotu ar kaujas ieročiem, pulcēšanos vai atrašanos Latvijas lauku teritorijās.
Tikmēr Aizsardzības ministrija (AM) sagaida, ka Krievijas un Baltkrievijas mācību ”Zapad 2017” laikā pret Latvju varētu tikt īstenotas kiberoperācijas un informācijas operācijas.

TOP komentāri

 • Cilvēks
  +6 +6 0

  Cilvēks

  Krieviem esot atombumbas ar intelektu, nomiršot tikai latvieši, bet visi krievi palikšot dzīvi. Es tā dzirdēju no krievu vecenītēm sētā uz soliņa. Beidzot eti fašisti polučat.
 • ha
  +6 +6 0

  ha

  Muļķības! No 15. līdz 20. septembrim vairākās Latvijas pilsētās iedzīvotājiem būs iespēja apskatīt Nacionālo bruņoto spēku militārās tehnikas, ekipējuma un ieroču izstādi, kā arī tikties ar karavīriem, par to paziņoja AM (http://www.mil.lv/Aktualitates/Preses_pazinojumi/2017/09/15-01.aspx) Piedalīsies arī NATO pārstāvji, un tas redzams no informācijas šo pilsētu/novadu pašvaldību vietnēs un sociālajos medijos!
 • es
  +3 +3 0

  es

  Vai tiešām pasaulē cilvēki dzimst , lai viens otru nogalinātu?!!!!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl