26 komentāri
“Zapad” mācību laikā NATO nesnauž – Latvijas austrumos patrulē sabiedroto bruņumašīnas
Foto: Monta Jakovela

Itāļu bruņumašīnas patrulē Latvijas austrumu daļā. Skaties FOTO. Apmēram 40 kilometrus no Gulbenes TV3 Ziņas novēroja, ka pa šoseju pārvietojas divas NATO spēku bruņumašīnas.

Jāatgādina, ka vakar, 14. septembrī, sākās Krievijas un Baltkrievijas militāro mācību ”Zapad 2017” aktīvā fāze. Savukārt Gulbenē šodien notiek Nacionālo bruņoto spēku militārās tehnikas, ekipējuma un ieroču izstāde.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd Latvijā arī norisinās NATO vingrinājumi ”Steadfast Pyramid 2017” un ”Steadfast Pinnacle 2017”, kas notiks līdz 22. septembrim. Šajās mācībās piedalās vairāk nekā 40 vecākie un augstākie virsnieki no NATO dalībvalstīm, kā arī partnervalstīm Somijas uz Zviedrijas.

Savukārt militāro mācību ”Zapad 2017” aktīvā fāze ilgs līdz 20. septembrim. Drošības policijas vērtējumā šo mācību aktīvā fāze uzskatāma par kulmināciju plašākam civilmilitāru mācību un sagatavošanās darbu kompleksam, kas veikts visa šā gada garumā, it īpaši septembrī.

Iedzīvotāji aicināti ziņot par, piemēram, iespējamu militārpersonu, tajā skaitā formastērpos bez atpazīšanās zīmēm tērptu un bruņotu ar kaujas ieročiem, pulcēšanos vai atrašanos Latvijas lauku teritorijās.
Tikmēr Aizsardzības ministrija (AM) sagaida, ka Krievijas un Baltkrievijas mācību ”Zapad 2017” laikā pret Latvju varētu tikt īstenotas kiberoperācijas un informācijas operācijas.

TOP komentāri

 • Cilvēks
  +6 +6 0

  Cilvēks

  Krieviem esot atombumbas ar intelektu, nomiršot tikai latvieši, bet visi krievi palikšot dzīvi. Es tā dzirdēju no krievu vecenītēm sētā uz soliņa. Beidzot eti fašisti polučat.
 • ha
  +6 +6 0

  ha

  Muļķības! No 15. līdz 20. septembrim vairākās Latvijas pilsētās iedzīvotājiem būs iespēja apskatīt Nacionālo bruņoto spēku militārās tehnikas, ekipējuma un ieroču izstādi, kā arī tikties ar karavīriem, par to paziņoja AM (http://www.mil.lv/Aktualitates/Preses_pazinojumi/2017/09/15-01.aspx) Piedalīsies arī NATO pārstāvji, un tas redzams no informācijas šo pilsētu/novadu pašvaldību vietnēs un sociālajos medijos!
 • es
  +3 +3 0

  es

  Vai tiešām pasaulē cilvēki dzimst , lai viens otru nogalinātu?!!!!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl