“Zapad” mācību laikā NATO nesnauž – Latvijas austrumos patrulē sabiedroto bruņumašīnas

26 komentāri
“Zapad” mācību laikā NATO nesnauž – Latvijas austrumos patrulē sabiedroto bruņumašīnas
Foto: Monta Jakovela

Itāļu bruņumašīnas patrulē Latvijas austrumu daļā. Skaties FOTO. Apmēram 40 kilometrus no Gulbenes TV3 Ziņas novēroja, ka pa šoseju pārvietojas divas NATO spēku bruņumašīnas.

Jāatgādina, ka vakar, 14. septembrī, sākās Krievijas un Baltkrievijas militāro mācību ”Zapad 2017” aktīvā fāze. Savukārt Gulbenē šodien notiek Nacionālo bruņoto spēku militārās tehnikas, ekipējuma un ieroču izstāde.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd Latvijā arī norisinās NATO vingrinājumi ”Steadfast Pyramid 2017” un ”Steadfast Pinnacle 2017”, kas notiks līdz 22. septembrim. Šajās mācībās piedalās vairāk nekā 40 vecākie un augstākie virsnieki no NATO dalībvalstīm, kā arī partnervalstīm Somijas uz Zviedrijas.

Savukārt militāro mācību ”Zapad 2017” aktīvā fāze ilgs līdz 20. septembrim. Drošības policijas vērtējumā šo mācību aktīvā fāze uzskatāma par kulmināciju plašākam civilmilitāru mācību un sagatavošanās darbu kompleksam, kas veikts visa šā gada garumā, it īpaši septembrī.

Iedzīvotāji aicināti ziņot par, piemēram, iespējamu militārpersonu, tajā skaitā formastērpos bez atpazīšanās zīmēm tērptu un bruņotu ar kaujas ieročiem, pulcēšanos vai atrašanos Latvijas lauku teritorijās.
Tikmēr Aizsardzības ministrija (AM) sagaida, ka Krievijas un Baltkrievijas mācību ”Zapad 2017” laikā pret Latvju varētu tikt īstenotas kiberoperācijas un informācijas operācijas.

TOP komentāri

 • Cilvēks
  +6 +6 0

  Cilvēks

  Krieviem esot atombumbas ar intelektu, nomiršot tikai latvieši, bet visi krievi palikšot dzīvi. Es tā dzirdēju no krievu vecenītēm sētā uz soliņa. Beidzot eti fašisti polučat.
 • ha
  +6 +6 0

  ha

  Muļķības! No 15. līdz 20. septembrim vairākās Latvijas pilsētās iedzīvotājiem būs iespēja apskatīt Nacionālo bruņoto spēku militārās tehnikas, ekipējuma un ieroču izstādi, kā arī tikties ar karavīriem, par to paziņoja AM (http://www.mil.lv/Aktualitates/Preses_pazinojumi/2017/09/15-01.aspx) Piedalīsies arī NATO pārstāvji, un tas redzams no informācijas šo pilsētu/novadu pašvaldību vietnēs un sociālajos medijos!
 • es
  +3 +3 0

  es

  Vai tiešām pasaulē cilvēki dzimst , lai viens otru nogalinātu?!!!!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl