Zāļu ražotājs “Rigvir” maldinājis ne tikai valsts institūcijas, bet arī pacientus, uzskata VM

Zāļu valsts aģentūra (ZVA), kas pagājušajā nedēļā apturēja pretrunīgi vērtēto pretvēža līdzekļa “Rigvir” izplatīšanu, nekomentē, vai šķīdumam anulēs arī reģistrāciju. Šobrīd valsts atbildīgās institūcijas ir izņēmušas “Rigvir” ne vien no kompensējamo zāļu saraksta, bet tās ir aizliegts Latvijā pārdot arī par pilnu cenu.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Intars

  Intars

  Lietoju RigVir 9 mēnešus. Turpinājuma vairs acīmredzot nebūs...Nevaru apgalvot un nav nekādu pierādījumu, vai tas palīdz vai organisms pats tiek galā un savlaicīgi viss izgriezts. Un ko man tagad iesūdzēt tiesā, kas no tā mainīsies? Skaidrības tāpat nekādas, vai tās ir zāles vai citronūdens...
 • Kainšvainlībtdihs

  Kainšvainlībtdihs

  Tā kā VM visaugstākie parasti bija uz veselībai kaitīga alkohola kontrabandas, es neizslēgtu arī iespēju, ka vnk pūlas šīs zāles norakt, kā nekā nākošajām stadijām zāles maksā kosmosu ie interesēti gan attiecīgie farmācijā iesaistītie, gan var gadīties ka vēl ieinteresēto ir ka biezs, tai skaitā VM. Kas to lai zin kā tur īstenībā ir, bet kaut kādām ministrijām ticēt nevar.
 • Ome

  Ome

  Vai mirußie arì var tiesàties.
  Mana draudzene lietoja ßìs zàles,un gada laikà nomira.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!