Komentāri
Zaķu dienas izveidotāja: Personas, kuras tikās ar Ušakovu, nepārstāv mūsu viedokli
FOTO: LETA

Personas, kuras saistībā ar pretenzijām pret biļešu cenu paaugstināšanu Rīgas sabiedriskajā transportā vakar tikās ar galvaspilsētas mēru Nilu Ušakovu (SC), nepārstāv sabiedriskās iniciatīvas 1. februāris – Zaķu diena – visiem! (Zaķu diena) ierosinātāju viedokli, pauda Facebook grupas Zaķu diena izveidotāja Rita Korznikova.

Viņa skaidroja, ka lielākā daļa grupas jau uzreiz neatbalstīja tikšanos, ko privāti piedāvājusi Rīgas mēra bijusī sieva Jeļena Ušakova. Zaķu diena vēlējusies, lai viss notiek atklāti un publiski internetā. Līdz ar to Kristīnas Mihailovas publiski paustais pēc tikšanās ar Ušakovu nav uztverams kā Zaķu dienas iniciatīvas ierosinātāju viedoklis, sacīja Korznikova.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa uzsvēra, ka nevēlas, lai publiskajā telpā izskan viedoklis, ka visa grupa “palikusi apmierināta pēc diskusijas ar Ušakovu”, jo šādu viedokli paudusi tikai viena grupas sekotāja, un nav zināms, kuras bija vēl trīs personas, kas ieradās uz tikšanos. Mihailova pēc vakar paustā izdzēsta no grupas, norādīja Korznikova.

Kā ziņots, četri Zaķu dienas pārstāvji, kuri bija ieradušies uz tikšanos ar Ušakovu, saņēmuši atbildes uz viņus interesējošajiem jautājumiem un kopumā ar tikšanos ir apmierināti, aģentūrai sacīja viena no Zaķu dienas dalībniecēm Mihailova.

Viņa pastāstīja, ka tikšanās noritēja brīvas diskusijas formā, mēram atbildot uz aktīvistu jautājumiem par biļešu cenu paaugstināšanu sabiedriskajā transportā. Mihailova sacīja, ka mēram tika uzdoti jautājumi, kas interesējuši visus – gandrīz 6000 – iniciatīvas pārstāvjus. Visvairāk aktīvistus interesēja jautājums par jaunā tarifa veidošanos un domes noteiktajām atlaidēm, proti, kas lemj par šīm atlaidēm un ar kādu pamatojumu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl