Komentāri
Zaķiem.lv: Mūsu mērķis nav apdraudēt kontrolierus vai bojāt Rīgas satiksmes reputāciju
FOTO: LETA

Zaķiem.lv aplikācijas autori vakar, 2. martā, snieguši paskaidrojumus Valsts policijai (VP) saistībā ar Rīgas satiksmes (RS) iesniegumu. Par to aplikācijas veidotāji paziņojuši savā Facebook profilā. Aplikācijas autori norāda, ka viņu mērķis nav bojāt RS reputāciju un apdraudēt kontrolierus. 

Rīgas satiksme kā būtiskāko aplikācijas Zaķiem.lv pārkāpumu minējuši savu reputāciju, kuru diemžēl sen jau ir zaudējuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Sniedzām paskaidrojumus policijai un esam pozitīvi noskaņoti. No mums pieejamās un publiski izskanējušas informācijas redzam, ka Rīgas satiksme neveiksmīgi mēģina izplatīt informāciju, kas ir pretstatā ar mūsu publiski pausto informāciju. Kā jau izskanēja medijos, Rīgas satiksme uzskata, ka aplikācija apdraud kontrolieru veselību un drošību, taču pati Rīgas satiksme izplata šos veidus un iespējas kā ar aplikāciju var pārkāpt likumus un apdraudēt viņu pašu personālu. Zaķiem.lv tādas iespējas nepiedāvā un neatbalsta aplikācijas izmantošanu šādām darbībām.
Atgādināsim, ka Zaķiem.lv vienīgais mērķis ir protestēt pret biļešu cenu paaugstināšanu. Aplikācijas veidotājus neinteresē izsekot vai apdraudēt kontrolierus, bojāt Rīgas satiksmes reputāciju vai apzagt valsti kā to apgalvo Rīgas satiksme. Arī mājaslapā un tās sadaļās norādām cilvēkiem būt laipniem un cienīt un neaizskart Rīgas satiksmes kontrolierus, kā arī policijas pārstāvjus. Mēs vēlamies tikai vienu – miermīlīgi protestēt pret cenu paaugstināšanos,” pauž aplikācijas izstrādātāji.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl