Komentāri
Zaķa balsu pirkšanas lietā tiesā liecību sniegs SKDS vadītājs Kaktiņš
Foto: LETA

Tiesa turpina balsu pirkšanas lietu, kurā apstrīdēti vēlēšanu rezultāti Latgalē. Trešdien Saskaņas pārstāvis liecinieku statusā uzaicināja socioloģisko pētījumu firmas SKDS direktoru Arni Kaktiņu, kā arī Latvijas Televīzijas žurnālisti Olgu Dragiļevu.

Augstākajai tiesai šajā lietā jāpasludina lēmums līdz darba nedēļas beigām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja pierādījumi par balsu pirkšanu izrādīsies pietiekami, tad tiesa var lemt par mandātu pārdali starp partijām vai pat atkārtotām vēlēšanām Latgalē.

Prasību iesniegusi partija Saskaņa, kas prasa atzīt par nederīgām ievērojamu skaitu par Vienotību atdoto balsu saistībā ar aizdomām par balsu pirkšanu Dzintara Zaķa labā.

Otrdien tiesa uzklausīja 15 lieciniekus, kā arī pētīja anomālijas vēlēšanu iecirkņos, kur Vienotības deputāta amata kandidāts Dz. Zaķis saņēmis aizdomīgi lielu atbalstu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl