Zādzība operā: garnadzis nav notverts, zaudējumi aptuveni 4000 eiro apmērā

Pievienot komentāru
Zādzība operā: garnadzis nav notverts, zaudējumi aptuveni 4000 eiro apmērā
LETA

Policija pagaidām nav sadzinusi pēdas nekaunīgajam zaglim, kurš Latvijas Nacionālās operas un baleta jaunās sezonas atklāšanas koncerta laikā apzaga teātra māksliniekus.

Pagājušās ceturtdienas vakarā baltais operas un baleta nams bija ļaužu pilns. Norisinājās sezonas atklāšanas galā koncerts, kurā piedalījās gan pašmāju mākslinieki, gan izcili viessolisti.

Kamēr apmeklētāji pēc koncerta baudīšanas devās mājās, skatuves mākslinieki, atgriežoties savās ģērbtuvēs, konstatēja, ka tikuši apzagti. Gadījums nopietns, tāpēc nozieguma pavediena šķetināšanā iesaistīti kriminālpolicijas speciālisti.

Policijā gan nenoliedz, ka tik raiti ar izmeklēšanu viss nesokas. Iesaistīti daudz cilvēku.

Video

Apzagti astoņi skatuves mākslinieki, tostarp ārzemju viesi. Starp nozagtajām mantām ir mobilie tālruņi, portatīvie un planšetdatori, somas, naudas maki ar skaidru naudu un kredītkartēm un kodu kartēm, dokumenti, tostarp pase, autovadītāja apliecība. Kopējie zaudējumi tiek lēsti 4 tūkstoš eiro apmērā.

Policija šobrīd analizē videonovērošanas kameru fiksēto.

Operas un baleta nama vadība notikušo nekomentē. Tā esot pašu iekšējā problēma, par kuru viņiem sabiedrībai neesot jāatskaitās.

Operas vadība apgalvo, ka šobrīd pastiprinot iekšējo drošību, lai izvairītos no atkārtotiem gadījumiem.