Wizz Air atsakās atdot naudu pasažieriem, kuri baidās lidot uz Parīzi

Komentāri

Sakarā ar šausminošajiem Parīzes teroraktiem, daudzi Latvijas iedzīvotāji, kuri bija plānojuši doties atpūtā uz Franciju izvērtē, vai šobrīd tur atrasties ir droši. Pie TV3 raidījuma Bez Tabu vērsusies kāda ģimene, kura Francijā notikušo teroraktu dēļ nolēmusi atcelt savu lidojumu uz šo valsti.

”Zvanījām uz Wizz Air kompāniju un prasījām, vai ir iespējams atgūt naudu. Nebraucam nevis tāpēc, ka negribam, bet tāpēc, ka uztraucamies par dzīvībām. Neviens nezināja, ka būs terorakts, tāpēc iepriekš, kad pirkām, neņēmām biļetes ar atdošanas funkciju. Nezinājām, ka kaut kas tāds notiks. Teica, ka neatdos naudu, jo mūsu biļešu cenas summa esot tāda pati kā atcelšanas cena.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aviokompānija Wizz Air atsakās komentēt konkrēto situāciju.

Lidostā Rīga aptaujātie iedzīvotāji uzskata, ka aviokompānijai būtu jāatgriež nauda par iegādāto biļeti. Arī nacionālā aviokompānija airBaltic stāsta, ka šādos gadījumos nauda par lidojuma atcelšanu tiek atgriezta.

Vairāk skaties Bez Tabu sagatavotajā sižetā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl