VUGD amatpersona dodas uz Ukrainu ES ekspertu komandas sastāvā

Komentāri
VUGD amatpersona dodas uz Ukrainu ES ekspertu komandas sastāvā
FOTO: LETA

Šodien Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Operatīvās vadības pārvaldes Zvanu apstrādes un resursu vadības nodaļas priekšnieks, majors Andris Krots devies ceļā uz Ukrainu, lai pildītu ES ekspertu komandas izvirzītos uzdevumus, kas saistīti ar palīdzības novērtēšanu bēgļu nometnēm.

10. oktobrī caur Eiropas Savienības (ES) civilās aizsardzības mehānismu tika saņemts oficiāls Ukrainas valdības lūgums nodrošināt ES ekspertu atbalstu, lai palīdzētu Ukrainas atbildīgajiem dienestiem novērtēt tehniskās un institucionālās spējas izveidotajās bēgļu nometnēs un pagaidu izmitināšanas vietās, un apzinātu vajadzības, kas nepieciešamas, gatavojoties ziemas periodam. ES Komisija, reaģējot uz Ukrainas valdības lūgumu, šim nolūkam izveidoja ekspertu komandu, kurā tiek iekļauti mācīti ES dalībvalstu eksperti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien Andris Krots devies ceļā uz Ukrainu, lai pildītu ES ekspertu komandas izvirzītos uzdevumus, un, sadarbojoties ar Ukrainas atbildīgajiem dienestiem, varētu veicināt efektīvāku situācijas pārvaldīšanu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl