VSAA un “Latvijas pasts” noslēdz 8,22 miljonu līgumu par pensiju un citu maksājumu piegādi

0 Komentāru
VSAA un “Latvijas pasts” noslēdz 8,22 miljonu līgumu par pensiju un citu maksājumu piegādi
IEVA LEINIŠA, LETA

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) uz diviem gadiem noslēgusi 8,22 miljonus eiro vērtu līgumu ar VAS “Latvijas pasts” par valsts pensiju, pabalstu un atlīdzību skaidras naudas maksājumu piegādi klienta dzīvesvietā un pakalpojumu sniedzēja noteiktajās izmaksu vietās, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā publicētā informācija.

Kā norādīts VSAA paziņojumā, VAS “Latvijas pasts” turpmākos divus gadus jānodrošina maksājumu piegādei paredzēto finanšu līdzekļu uzskaite un norēķini, piegādes veikšana un VSAA maksājumu izmaksa noteiktajās izmaksu vietās, nepieļaujot naudas nozaudēšanu vai prettiesisku iegūšanu trešo personu rīcības rezultātā un citas darbības, kas attiecas uz naudas piegādi klientam.

VAS “Latvijas pasts” ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kas nodrošina pasta pakalpojumu pieejamību valstī. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus.

0 Komentāru