Komentāri
VP gaidāmas vērienīgas amatpersonu rotācijas – Gudermani amatā nomainīs Pēteris Bauska
FOTO: LETA

Valsts policijā (VP) drīzumā notiks augstu amatpersonu rotācija – Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes priekšnieku Gati Gudermani pārcels VP Kriminālizmeklēšanas pārvaldes (KIP) priekšnieka vietnieka amatā, informē VP.

Lai stiprinātu VP kapacitāti izmeklēšanas jomā, Gudermanis tiek pārcelts VP Kriminālizmeklēšanas pārvaldes (KIP) priekšnieka vietnieka amatā, jo viņa zināšanas, izpratne un pieredze, izmeklējot sarežģītus un apjomīgus ekonomiskos noziegumus, un arī zināšanas augsto tehnoloģiju jomā dos būtisku pienesumu noziegumu izmeklēšanā, kas ir KIP kompetencē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai stiprinātu izmeklēšanas kapacitāti nacionālā un starptautiskā līmenī, KIP priekšnieka vietnieci Ilzi Sokolovsku noteikts pārcelt ENAP priekšnieka vietnieka amatā, kur viņas zināšanas ekonomikas jomā un unikālā pieredze vissarežģītāko kriminālprocesu izmeklēšanā, piemēram, Zolitūdes traģēdija un Rīgas pils ugunsgrēks, sniegs jaunu, vērienīgu skatījumu uz izmeklēšanas iespējām un risinājumiem.

Lai stiprinātu ekonomisko un kibernoziegumu apkarošanu un izmeklēšanu reģionālā līmenī, ENAP priekšnieka vietnieks Māris Kaļinka tiks pārcelts Zemgales reģiona pārvaldes Organizētās noziedzības un ekonomisko noziegumu apkarošanas nodaļas priekšnieka amatā, kur viņa līdzšinējā pieredze ekonomisko un kibernoziegumu izmeklēšanā valsts un starptautiskā līmenī sniegs jaunu redzējumu izmeklēšanas procesam.

Lai stiprinātu un attīstītu ekonomisko noziegumu izmeklēšanu un metodisko vadību nacionālā un īpaši reģionālā līmenī, Zemgales reģiona pārvaldes Organizētās noziedzības un ekonomisko noziegumu apkarošanas nodaļas priekšnieks Pēteris Bauska tiek pārcelts ENAP priekšnieka amatā, kas nenoliedzami viņam būs jauns izaicinājums, bet iestādes kontekstā veicinās vienotas pieejas izstrādi ekonomisko un kibernoziegumu apkarošanai gan valsts, gan reģionālā līmenī.

VP atgādina, ka pieredzējušo kadru rotācija Valsts policijā ļoti veiksmīgi īstenota jau vairākkārt, un tas ir viens no efektīviem karjeras plānošanas un attīstības instrumentiem, kas nodrošina labākās prakses un jaunu risinājumu ieviešanu sistēmas ietvaros, kā arī novērš ikdienas rutīnas veidošanos.

Rotācija tiek veikta saskaņā ar likumu, kurā teikts, ka pārcelšana citā amatā dienesta interesēs uz noteiktu laiku, lai nodrošinātu efektīvu dienesta pienākumu izpildi. Saskaņā ar VP priekšnieka Inta Ķuža pavēli amatpersonu rotācija stāsies spēkā ar 1. maiju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl