VK revīzijas atklāj lielos apmēros izšķērdētu valsts naudu

4 komentāri
VK revīzijas atklāj lielos apmēros izšķērdētu valsts naudu
FOTO: LETA

Valsts kontroles revīzijas atklāj miljoniem izšķērdētu valsts naudu, taču skaļos paziņojumus bieži pavada šaubas, vai tālāk kāds tiks saukts pie atbildības. Par Valsts kontroles sadarbību ar prokuratūru un Valsts policiju šodien spriedīs Saeimā.

Valsts kontrole aplēsusi, ka līdz pērnā gada rudenim tā tiesībaizsardzības iestādēm ziņojusi par 173 revīzijās konstatētajiem pārkāpumiem.

Saistībā ar tiem tiesā nodoti tikai deviņi kriminālprocesi, bet piecām personām ir piemērots kriminālsods.

Pēdējo divu gadu laikā saistībā ar Valsts kontroles ziņojumiem ir pieņemti 18 lēmumi par atteikšanos sākt kriminālprocesu, bet 27 gadījumos izlemts par kriminālprocesa izbeigšanu.

Šo gadījumu vidū ir, piemēram, finanšu līdzekļu izšķērdēšana Dienvidu tilta būvniecībā, kā arī nepamatota naudas līdzekļu iekasēšana par sadzīves atkritumiem Ziemeļvidzemes reģionā.

TOP komentāri

 • Pilsonis
  0 0 0

  Pilsonis

  Nu par Dienvidu tiltu jau Ameriku var ņemt ciet un tupināt iekšā! 20% no tā miljarda atleca šim kriminālajam elementam. Problēma ir tā, ka mūsu prokuratūrai šāda līmeņa zagļu saukšanai pie atbildības rokas par īsām!
 • SO.
  0 0 0

  SO.

  Pazinojumi skali, beigās skaļš ČIKS.Vainigo nav, firmas vairs nav, tie paši vēzi salien citās kulītēs, un gali ūdeni.
 • aga
  0 0 0

  aga

  Kāda jēga visiem šiem VK atklājumiem, ja nekas netiek reāli mainīts. Kāds ir reāli notiesāts par šādiem pārkāpumiem? Kāda partija uzņēmusies politisko atbildību?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl