VK revīzijas atklāj lielos apmēros izšķērdētu valsts naudu

4 komentāri
VK revīzijas atklāj lielos apmēros izšķērdētu valsts naudu
FOTO: LETA

Valsts kontroles revīzijas atklāj miljoniem izšķērdētu valsts naudu, taču skaļos paziņojumus bieži pavada šaubas, vai tālāk kāds tiks saukts pie atbildības. Par Valsts kontroles sadarbību ar prokuratūru un Valsts policiju šodien spriedīs Saeimā.

Valsts kontrole aplēsusi, ka līdz pērnā gada rudenim tā tiesībaizsardzības iestādēm ziņojusi par 173 revīzijās konstatētajiem pārkāpumiem.

Saistībā ar tiem tiesā nodoti tikai deviņi kriminālprocesi, bet piecām personām ir piemērots kriminālsods.

Pēdējo divu gadu laikā saistībā ar Valsts kontroles ziņojumiem ir pieņemti 18 lēmumi par atteikšanos sākt kriminālprocesu, bet 27 gadījumos izlemts par kriminālprocesa izbeigšanu.

Šo gadījumu vidū ir, piemēram, finanšu līdzekļu izšķērdēšana Dienvidu tilta būvniecībā, kā arī nepamatota naudas līdzekļu iekasēšana par sadzīves atkritumiem Ziemeļvidzemes reģionā.

TOP komentāri

 • Pilsonis
  0 0 0

  Pilsonis

  Nu par Dienvidu tiltu jau Ameriku var ņemt ciet un tupināt iekšā! 20% no tā miljarda atleca šim kriminālajam elementam. Problēma ir tā, ka mūsu prokuratūrai šāda līmeņa zagļu saukšanai pie atbildības rokas par īsām!
 • SO.
  0 0 0

  SO.

  Pazinojumi skali, beigās skaļš ČIKS.Vainigo nav, firmas vairs nav, tie paši vēzi salien citās kulītēs, un gali ūdeni.
 • aga
  0 0 0

  aga

  Kāda jēga visiem šiem VK atklājumiem, ja nekas netiek reāli mainīts. Kāds ir reāli notiesāts par šādiem pārkāpumiem? Kāda partija uzņēmusies politisko atbildību?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl