Vizītē Latvijā šodien ierodas Lielbritānijas princis Edvards

1 komentārs
Vizītē Latvijā šodien ierodas Lielbritānijas princis Edvards

Otrdien, 29. novembrī, Latvijā vizītē ieradīsies britu karaliskās ģimenes Veseksas grāfs princis Edvards.

Viņš ir karalienes Elizabetes II un Edinburgas hercoga prinča Filipa jaunākais bērns. Princis Edvards dzimis 1964. gadā un izglītojies Kembridžā, kur ieguvis mākslas maģistra grādu.

Princis ir nodarbojies ar televīzijas raidījumu un filmu producēšanu, bet tagad ir dažādu sporta un mākslas organizāciju patrons.

Prinča Edvarda darbības galvenais fokuss ir attīstīt starptautisko jauniešu programmu “Award”, kuru 1956. gadā dibināja viņa tēvs. Latvijā tā darbojas desmit gadus, un šī jubileja arī ir iemesls, kāpēc princis viesojas mūsu valstī.

Programmā var iesaistīties jaunieši vecumā no 14 līdz 24 gadiem, un tajā jaunieši tiek apbalvoti, ja sasniedz pašu izvirzītus mērķus noteiktās jomās. Latvijā desmit gadu laikā programmā iesaistījušies vairāk nekā 1000 jauniešu.

Princis Edvards piedalīsies programmas jubilejas ceremonijā un pasniegs jauniešiem zelta apbalvojumu. Viņa darba kārtībā ir arī uzruna seminārā par Lielbritānijas izglītību un ieguvumiem no neformālās izglītības.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl