Komentāri
Visu nedēļas nogali Rīgā notiek vērienīga jahtu un laivu izstāde
FOTO: LETA

Visu nedēļas nogali Rīgā notiek vērienīga jahtu un laivu izstāde Riga Boat Show 2015. Ikvienam interesentam ir iespēja aplūkot jaunākos modeļus un, ja atļauj rocība, kādu no tiem arī iegādāties.

Pasākuma organizatori cer, ka iedzīvotāju interese būs liela.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau šorīt Daugavas krastā pie restorāna Ostas skati viena pēc otras piestāja jaunas, mirdzošas dažāda izmēra jahtas, laivas, katamarāni. Piektdienas pusdienlaikā interesentu vēl nebija daudz, taču organizatori spriež, ka lielākas ļaužu masas gaidāmas vakarā un brīvdienās.

Izstādē aplūkojamās laivas, jahtas un katamarānus ir iespējams arī iegādāties. Cenas svārstās no tūkstoš eiro līdz pusmiljonam.

Pārdevēji skaidro, ka interese par šiem peldlīdzekļiem ar katru gadu aizvien pieaug. Cilvēki grib atpūsties uz ūdens, pamakšķerēt. Turklāt šogad var iegādāties arī Latvijā būvētas laivas.

Pagājušajā gadā Riga Boat show apmeklēja vairāki tūkstoši cilvēku. Šogad jahtas varēs skatīt ne tikai no ārpuses, bet arī uzkāpt uz klāja un aprunāties ar speciālistiem. Izbraucieni ar laivām un jahtām izstādes programmā gan neesot paredzēti

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl