Viss ir sarēķināts, pedagogu algām jābūt laikus, sola Šadurskis

Komentāri

Pēc saspringtas rēķināšanas un strādājot virsstundas, Izglītības ministrijas darbinieki beidzot pārskaitījuši dotācijas pašvaldībām pedagogu algu izmaksai. Izglītības ministrs Kārlis Šadurskis sola, ka visi pedagogi algas saņems laikus.

Premjers Māris Kučinskis norādīja, ka pašlaik no pašvaldībām nav ziņu par problēmām ar atalgojuma izmaksu pedagogiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikai pagājušajā ceturtdienā valdība pieņēma lēmumu pārskaitīt dotāciju pašvaldībām pedagogu algu izmaksai. TV3 ziņu rīcībā esošā informācija liecina, ka tiem skolotājiem, kuriem algas diena ir mēneša beigās, atalgojumu pārskaitīja no pašvaldību budžeta.

Piemēram, Jelgavas novadā. Nozares ministrs Kārlis Šadurskis pēc koalīcijas sadarbības padomes sēdes atzina, ka šoreiz situācija ar dotāciju rēķināšanu bijusi saspringta. Pirmo reizi algas rēķinātas pēc jaunas formulas.

Premjera Māra Kučinska rīcībā neesot informācijas, ka algu izmaksa kavētos.

Pagājušajā nedēļā kultūras ministre Dace Melbārde, kura pārstāv Nacionālo apvienību, izteicās, ka algu izmaksa varētu aizkavēties Kultūras ministrijas pakļautībā esošajās skolās.

Tikmēr arodbiedrībā gaida skolotāju reakciju pēc algas saņemšanas. Ja piepildīsies iepriekš izteiktās prognozes, ka daudzu pedagogu atalgojums salīdzinājumā ar pagājušo gadu samazināsies, skolotāju pārstāvji varētu lemt par protestu rīkošanu.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl