Visaugstāk Latvijas iedzīvotāji vērtē Bergmaņa, Melbārdes un Kozlovska darbu

Komentāri

Savas valdības ministru darbu šobrīd izvērtē premjers Māris Kučinskis. Tiekoties ar katru no ministriem, tiek runāts par to, kā izdevies izpildīt valdības rīcības plānā iekļautos uzdevumus. Bet kā ministru darbu vērtē sabiedrība?

Ekonomiski aktīvie iedzīvotāji tika lūgti novērtēt savu apmierinātību ar katra ministra darbu 10 punktu skalā, kur 1 nozīmē ”ļoti neapmierināts”, bet 10 – ”ļoti apmierināts”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vidējais Latvijas iedzīvotāju sniegtais vērtējums apmierinātībai ar ministru darbu kopumā ir 4,3 punkti.

Salīdzinoši augstāk iedzīvotāji novērtējuši aizsardzības ministra Raimonda Bergmaņa (5,1 punkts), kultūras ministres Daces Melbārdes (4,8 punkti) un iekšlietu ministra Riharda Kozlovska (4,7 punkti) darbu.

Viņiem seko finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (4,6 punkti), ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (4,5 punkti), kā arī zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (4,4 punkts).

Vēl vairāk, iedzīvotāju vērtējumā, atpaliek satiksmes ministra Ulda Auguļa (4,3 punkts), vides un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda (4,2 punkti) un veselības ministres Andas Čakšas (4,0 punkti) paveiktais.

Līdzīgu vērtējumu saņēmuši arī tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs (4,0 punkti) un ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (4,0 punkti).

Bet viszemāk iedzīvotāji novērtējuši labklājības ministra Jāņa Reira (3,9 punkti) un izglītības ministra Kārļa Šadurska (3,4 punkti) darbu.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl