Visaugstāk Latvijas iedzīvotāji vērtē Bergmaņa, Melbārdes un Kozlovska darbu

Pievienot komentāru
Visaugstāk Latvijas iedzīvotāji vērtē Bergmaņa, Melbārdes un Kozlovska darbu
FOTO: LETA

Savas valdības ministru darbu šobrīd izvērtē premjers Māris Kučinskis. Tiekoties ar katru no ministriem, tiek runāts par to, kā izdevies izpildīt valdības rīcības plānā iekļautos uzdevumus. Bet kā ministru darbu vērtē sabiedrība?

Ekonomiski aktīvie iedzīvotāji tika lūgti novērtēt savu apmierinātību ar katra ministra darbu 10 punktu skalā, kur 1 nozīmē ”ļoti neapmierināts”, bet 10 – ”ļoti apmierināts”.

Vidējais Latvijas iedzīvotāju sniegtais vērtējums apmierinātībai ar ministru darbu kopumā ir 4,3 punkti.

Salīdzinoši augstāk iedzīvotāji novērtējuši aizsardzības ministra Raimonda Bergmaņa (5,1 punkts), kultūras ministres Daces Melbārdes (4,8 punkti) un iekšlietu ministra Riharda Kozlovska (4,7 punkti) darbu.

Viņiem seko finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (4,6 punkti), ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (4,5 punkti), kā arī zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (4,4 punkts).

Vēl vairāk, iedzīvotāju vērtējumā, atpaliek satiksmes ministra Ulda Auguļa (4,3 punkts), vides un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda (4,2 punkti) un veselības ministres Andas Čakšas (4,0 punkti) paveiktais.

Līdzīgu vērtējumu saņēmuši arī tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs (4,0 punkti) un ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (4,0 punkti).

Bet viszemāk iedzīvotāji novērtējuši labklājības ministra Jāņa Reira (3,9 punkti) un izglītības ministra Kārļa Šadurska (3,4 punkti) darbu.

Video