Visā Brīvības ielas garumā notiek vērienīgs pikets “Marsa parka” aizstāvībai

Visā Brīvības ielas garumā notiek pikets pret VDD ēkas būvniecību “Marsa parka” vietā.

Atpakaļ uz rakstu

15 komentāri

 • Legālā mafija jkp

  Legālā mafija jkp

  Partijai, kurai ir pamatīgas sašmucēšanās vēršas pret dienestu... Tiesu administrācijā savs cilvēks, Sparāna lieta, Juraša lieta. Laikam jau šiem elpo pakausī, ka tik agresīvi palikuši un musina aktīvistus.
 • Arhitekts

  Arhitekts

  Dziesma nav par krekliem...Neviens nav redzējis ceļamās ēkas apjomu, kā tā izskatīsies kvartālā. Un tas nevar būt valsts noslēpums, jo to redzēs visi. Ja nu vienīgi uztaisīs perimetru redzamības attālumā...Baidos, ka pēc uzcelšanas tauta kurnēs: ''Būtu zinājis par šito kropli, būtu arī protestējis'' Un pavisam droši kurnēs autovadītāji, kuri ikdienā izmanto šo rajonu. No viņiem lojalitāti drošības policijai sagaidīt būs veltīgi, tāpat kā no tiem 15000, kas parakstījās. Rezultātā drošības policijai stipri palielināsies darba apjoms. Nāksies rekrutēt daudz jaunu darbinieku. Tiem vajadzēs vēl vienu ēku. utt.
 • Magdalena Priedite

  Magdalena Priedite

  Vai kāds ir painteresejies vai piketetaji nelobe kādu bagātu celtniecības firmu
 • Anda Zahovska

  Anda Zahovska

  Ejiet maajaas nomierinaaties,labaak dariet kaadu praktisku,deriigu darbu.Kur Juus bijaat desmitiem gadu?
  • Vesma Muizniece

   Vesma Muizniece

   Anda Zahovska Bērndārzā bijām un kur bijāt jūs.. 🤔🤔🤔🤔
  • Anda Zahovska

   Anda Zahovska

   Es jau nepiketeeju,piekriitu,ka tur cels drosiibas dienestam eeku.Drosiiba ir mums pats galvenais.Parki Riigaa ir vairaaki,arii ielu malaas koki,tikai nevar laut tos izcirst,kaa to dariija Saskanas dome.
 • Visvaldis

  Visvaldis

  Redzams, ka JKP ļoti agresīvi vēršas pret VDD. Vai tikpat stingri iestāsies pret cietuma būvniecību?
 • liene

  liene

  visu laiku nevienam neinteresēja tā bomžu tusiņu vieta - ar zāli aizaugusi nekopta - no parka tur ne smaka! Tad kad kāds gatavs sakopt to kauna traipu, tad uzreiz baigo parku ievajadzējās pašiedomātajiem pusbiezajiem teikas kredītvergiem.
 • S

  S

  Nesaprotu, kur tie Rīgas sargi bija, kad tur stāvēja tas monstrs, mūra sēta, ar tik kolorītiem "mākslas"darbiem apķēpāta, ka riebjas garām braukt un no pilsētas viesiem kauns, kad tik daudz gadu tas treks aizauga, ari ne čiku, ne grabu.Tāpat ari tie, kas būvējās apkart, arī nekādu interesi neizrādīja, lai pa logiem normāls skats būtu.Tas, ka Rīgā nav kārtības un visa būvniecība notiek bez kāda konkrēta plāna, haotiski, visai valstij jau sen zināms.Tagad arī-"iespļaus" vēl vienu monstru un tad sāks domāt, kā apzaļumot, apkopt, tos ofisus blakus pa lēto pārdos kādiem, kas nedrikstēs būt blakus tik svarīgam objektam, ko tad darīs?
 • Valdis

  Valdis

  Mani aizskar Selīnas liekulība, koki, parki, bet patiesībā vēlēšanas... Diez kurš ir viņas politiskais mentors? Tad vēl daži koronas laikā uzdrošinās piketēt ar zīdaiņiem uz rokas, par zaļās zonas izbradāšanu nemaz nerunājot.
 • Anta

  Anta

  Kā tas komplekss tur izskatīsies? Noteikti būs vajadzīga augsta, necaurredzama sēta, tātad cietoksnis pilsētas vidū. Domāju neskaisti. Arī piebraukšana nebūs ērta. Kam tas vajadzīgs? Liekas,ka uzbūvēs, tad teiks ka neder, un tad kāds par sviestmaizi izīrēs uz 100gadiem.
  • Zombijs

   Zombijs

   Kā izskatīsies- aizej uz Brasas cietumu un paskaties blakus tam. Piebraukšana viņiem būs ērta. Uz Brīvības ielas būs luksofors, kuru ieslēgs uz ielas betona bunkurā dežurējošais DD sargkareivis. Par rīta kafiju Staķikā varēsi aizmirst.
 • maija

  maija

  Kā galvaspilsētā var būt tāda ar garu zāli noaugusi zaļā zona ielas malā! Kauns!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!