Komentāri

Latvijas karavīriem sadarbojoties ar amerikāņu kolēģiem, tiek nosisti trīs zaķi ar vienu akmeni, stāsta virsleitinants Aleksandrs Naumovs.

”Karavīri iemācās tehniskās lietas, apgūst angļu valodu, kā arī iegūst kontaktus,” sadarbības ieguvumus uzskaitīja A. Naumovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā un Ogres novada pašvaldību ASV Bruņoto spēku virspavēlniecība Eiropā 5.augustā uzsākts civili-militārās sadarbības projekts Ogres 1.vidusskolā. ASV Gaisa spēku Nacionālās gvardes militārie inženieri ikgadējo militāro apmācību ietvaros kopā ar Latvijas militārajiem inženieriem veiks skolas ēkas III korpusa jumta nomaiņu un siltināšanu.

ASV Bruņoto spēku virspavēlniecība Eiropā piešķīrusi 160 400 ASV dolāru Ogres novada domes izvēlētajam projektam, kas tiks pabeigts līdz 30.augustam.

Nepieciešamo materiālu piegādi, kā arī tehnisko ekspertīzi un kvalitātes uzraudzību veiks SIA “RCI Gulbene”.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl