Vīrietis, kurš veikalā uzbrucis sievietei ar bērnu, pieteicies policijā

14 komentāri

Konflikts starp māmiņu un diviem vīriešiem, kas rezultējies ļoti asā vārdu apmaiņā, spļāvienā uz zemes un galu galā – iesperšanu sievietei pa vēderu, nav izcēlies Rimi pie kasēm, stāsta Rimi Latvija vecākā preses sekretāre Laura Podskokčija. Tikmēr Valsts policijas pārstāvis informē, ka konfliktā iesaistītais vīrietis pats sazinājies ar policiju.

”Novērošanas kameras liecina, ka konflikts starp māmiņu un diviem vīriešiem nav sācies pie kases zonas, sākumā pircēji stāvējuši pie vienas kases – pie ātrās kases, bet vēlāk māmiņa aizgājusi pie citas kases. Taču konflikts sācies īsi pēc tam,” viņa pauda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr pati sieviete, kurai iesperts, pauda, ka ir nogurusi no saceltās brēkas un vairs medijos notikušo nekomentēs.

Policija pateicoties sabiedrībai un sociālajā tīklā izliktajai vīrieša fotogrāfijai ir noskaidrojusi visas personas.

”Mēs esam saņēmuši telefona zvanus no iedzīvotājiem, kuri pavēstīja mums interneta vietnēs izvietoto personu datus. Pārbaudot iedzīvotāju sniegtos datus, informācija apstiprinājās. Šodien arī pati konfliktā iesaistītā persona piezvanīja mūsu inspektoram un informēja, ka viņš vēlas ierasties ar savu paskaidrojumu par notikušo konfliktu,” informē Valsts policijas pārstāvis.

TOP komentāri

 • Tā lūk
  +7 +7 0

  Tā lūk

  Izrādās,ka viņa ir piekususi tagad. Kad tad nu? Diānai vajadzētu tagad priecāties par tādu brēku,bet redz Bez Tabu telefonintervijā saka,ka nevajadzēja vispār neko rakstīt. Cik tad viņa tās liecības mainīs? Kur video no stāvlaukuma?
 • meme
  +3 +3 0

  meme

  Cien. Itālieti!
  Video,kurā runā policists,ir filmēts paris dienas atpakaļ,tāpat arī translēts ne šodien! Bet ziņa,ka vīrietis ir pats vērsies policijā ir parādījusies šodien! Tatad sanāk,ka vīrietis ir savām acīm redzējis videomateriālu un nolemis pats beidzot vērsties policijā! Ar ko tieši Jūs vēlējāties izscelties???
 • es

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl