Vīrieša nāve Olainē: dzīvoklis bijis kārtīgs, un vīrietis policijas redzeslokā nebija nonācis

0 Komentāru

Kaut kas līdzīgs Dobeles traģēdijai varēja notikt arī Olainē. No kāda dzīvokļa izglābts piecgadīgs puika, kurš aptuveni diennakti bijis ieslēgts kopā ar savu mirušo tēvu.

Policijā neizslēdz, ka vīrietis miris, aizrijoties pēc alkohola lietošanas. Puikas dzīvībai briesmas vairs nedraud. Policija saka lielu paldies kādai iedzīvotājai, kura nepalika vienaldzīga un atsaucās puikas izmisīgiem saucieniem pēc palīdzības.

Vakar ap pulksten četriem pēcpusdienā kāds puika no daudzdzīvokļu mājas balkona Olainē saucis pēc palīdzības. Viņš kliedzis, ka tēvam kļuvis slikti.

Garām gājusi sieviete, kura nekavējoties izsaukusi neatliekamo medicīnisko palīdzību un policiju. Iekļūstot dzīvoklī, mediķi konstatējuši, ka 32 gadus vecais vīrietis ir miris. Vardarbīgas nāves pazīmes nebija, ar narkotiku lietošanu šis gadījums netiek saistīts.

Piecgadīgā zēna veselībai briesmas vairs nedraud, un viņš ir kopā ar savu māti. Pie tēva zēns ciemojies brīvdienās. Policisti norāda, ka dzīvoklis bijis kārtīgs un vīrietis policijas redzeslokā nebija nonācis.

Atgādinām, ka 3. janvārī Dobelē, visticamāk, no narkotiku pārdozēšanas atrasti miruši laulātie. No bada miris pāra deviņus mēnešus vecais zīdainis. Mirusī sieviete bijusi stāvoklī.

0 Komentāru