5 komentāri

Skandāls saistībā ar valsts līdzekļu tērēšanu tā dēvētajām deputātu kvotām vēršas plašumā. Pēc plašās sociālajos tīklos paustās sabiedrības neapmierinātības Saeimas Budžeta komisija otrdien nolēmusi tomēr nepiešķirt deputātu kvotu līdzekļus 30 tūkstošu eiro apmērā grupas Līvi jubilejas albuma izdošanai, kuru paši mūziķi nemaz neesot prasījuši.

Grupas Līvi pārstāvis Ainars Virga par šo lēmumu pauž gandarījumu, ņemot vērā, ka ne Līvi, ne izdevējs Mikrofona ieraksti par plāniem piešķirt šos līdzekļus nav bijuši informēti un to uzzinājuši no plašsaziņas līdzekļiem.

Virga atzīst, ka šis notikums varētu iedragāt grupas reputāciju.

Ainars Virga, grupas Līvi pārstāvis

Tur jau tā lieta, ka varbūt tagad par to atsaukumu neviens vairs nezinās, bet pret grupu tā nepatika ļoti daudziem paliks. Tas nav izslēgts. Man nav, ko teikt vispār. Parasti cilvēki izlasa to pirmo informāciju, un tos atsaukumus viņi nemaz nelasa.

Projekta iniciatore esot Bilžu biroja pārstāve Tija Auziņa. Finansējums bijis paredzēts kultūrvēsturiska albuma sagatavošanai par grupas Līvi vēsturi un darbību. Priekšlikumu iekļaut šo ieceri valsts budžetā iesniedza Nacionālā apvienība.

Video: LNT Ziņu sižets

TOP komentāri

  • Olga
  • Kaspars
  • izaicinājums Līviem
    +2 +2 0

    izaicinājums Līviem

    Līviem cepuri nost! Bet tagad visiem skaidrs kā tās lietas notiek! Ja tagad Līvi pārdomās un to naudu paņems,tad visi domās,ka tā bija sarunāts!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl