Viņu mājās gaida trīs sievas! No fermas Jelgavas pusē pazudis skrējējputns nandu vārdā Ansis

10 komentāri
Viņu mājās gaida trīs sievas! No fermas Jelgavas pusē pazudis skrējējputns nandu vārdā Ansis
FACEBOOK

Vēl joprojām turpinās pirms divām nedēļām no fermas Jelgavas novadā pazudušā baltā Dienvidamerikas nandu meklēšana.

Kā sociālajā tīklā “Facebook” raksta strausu fermas “Mazzariņi” pārstāvji, uz vārdu Ansis, kas esot putna iesauka fermā, nandu neatsaucas, kā arī gluži rokās nedosies.

Fermas saimnieki aicina aculieciniekus momentāni ziņot, zvanot uz kādu no norādītajiem tālruņu numuriem: 29134788 vai 26702347.

Īpašas pazīmes: balts skrējējputnu kārtas putns, apmēram 160 cm augsts, ātri skrien. Nav bīstams. Dienas laikā cenšas uzturēties klajās vietās – graudaugu un rapšu sējumos, pļavās. Garšo zāle. Cenšoties noslēpties, pieplok cieši pie zemes un mēģina sevi nomaskēt ar sausu zāli.

“Būsim ļoti, ļoti pateicīgi – bez atlīdzības nepaliksiet – par jebkuru informāciju par bēgļa atrašanās vietu. It sevišķi tā būs vērtīga, ja putns tiek manīts kādā mežmalā, grāvmalē, kur to varētu mēģināt saķert. Bet, protams, arī būsim pateicīgi par brīvsoļotāja virziena norādēm,” raksta fermas pārstāvji.

Jaunākā informācija par bēgļa atrašanās vietu: manīts kafejnīcas “4 Vēji” apkaimē, šosejas Liepāja-Rīga krustojumā ar autoceļu Dobele-Aizstrautnieki-Lestene. Fermas darbinieki pieļauj, ka putns varētu doties Jaunpils virzienā.

“Kamēr nav uzkritis sniegs, jo tad atrast būs ļoti grūti, Ansim ir jāatgriežas mājās. Viņu fermā gaida veselas trīs sievas, kurām pavasaris jau galvā,” turpina putnu fermas pārstāvji.

Jāpiebilst, ka komentāros zem “feisbukā” publicētā ieraksta vairāki aculiecinieki jau ziņo par putna iespējamo atrašanās vietu. Tiesa gan, Ansi notvert vēl neesot izdevies.

10 komentāri