Komentāri

Nekustamo īpašumu tirgū joprojām uzdarbojas arī krāpnieki. Sludinājumu portālos tiek ievietoti vilinoši piedāvājumi, kuros par izdevīgu cenu tiek piedāvāti mēbelēti, pievilcīgi dzīvokļi, tomēr pēc sazināšanās ar dzīvokļa ”īpašnieci” rodas aizdomas par dzīvokļa esamību.

Sazinoties ar sludinājuma autori tiek saņemta sekojoša vēstule.

”Dzīvoklis vēl ir pieejams, taču situācija ir tāda, ka dzīvoju Anglijā un Latvijā būšu tikai 1. februārī, līdz ar to dzīvokli šobrīd nevarēšu Jums izrādīt klātienē. Latvijā būšu tikai uz vienu nedēļu un tad atgriezīšos Anglijā. Dzīvoklis izskatās tieši tāds kā sludinājumā. Ja esat pārliecināta, ka vēlaties īrēt šo dzīvokli ilgtermiņā, lūgšu Jūs iemaksāt rezervācijas naudu 15% apmērā no viena mēneša īres maksas, lai dzīvoklis būtu rezervēts tikai Jums,” raksta sludinājuma autore.

Šis nav vienīgais gadījums par ko ir informēta policija. Krāpnieki aicina pārskaitīt naudu, bet pēc naudas pārskaitīšanas pazūdot.

Policija aicina uzmanīties un neuzķerties uz šādiem piedāvājumiem.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl