Komentāri

”Zaļa valdība, zaļš budžets, zaļa dzīve – pilnīgs politiskais komforts. Šā brīža politikā nav nekādas politiskās konkurences. Koalīcija ir saplūdusi un jūtas pietiekami komfortabli, lai visu budžeta procesu virzītu savās interesēs, zinot, ka nākamgad ir pašvaldību vēlēšanas,” tā šā brīža situāciju Latvijas politikā LNT raidījumā ”900 sekundes” raksturoja bijušais finanšu ministrs Andris Vilks. 

Atbildot uz jautājumu, vai politiķiem ir pilnīgi vienalga, ko par viņiem domā sabiedrība, Vilks norādīja, ka pilnīgi vienalga nav, bet viņi sevišķi ”nesaspringst”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tas politiskais komforts ir pietiekami liels, robežas starp partijām ir pazudušas, un uzņēmēju, sabiedrības balss nav pietiekami sadzirdēta,” piebilda Vilks.

Viņš arī aicināja uzņēmējus būt aktīvākiem: ”Politiķi jau it kā runā ar sabiedrību, bijušas neskaitāmas darba grupas, visu vasaru tika runāts, bet runā, runā un beigu beigās kaut ko ļoti svarīgu palaiž garām. Tā nedrīkst būt, ir jābūt prognozējamībai, bet to ir ļoti nodrošināt šajos mainīgajos apstākļos.”

Vilks arī neslēpa kritiku, runājot par nodokļu sistēmas reformu, un politiķu spēju to veikt pārdomāti un laikus.

Kāda reforma?  Šo nekad nedarīs, ja nāk vienas vai otras vēlēšanas. Runātāju ir daudz, darba grupu ir daudz, bet darītāju Latvijā nav kļuvis vairāk, viņu kļūst tikai mazāk, es domāju politiskajā līmenī. Jāpiebilst, ka valsts pārvaldei ir grūti virzīties uz priekšu, ja politiskajā vidē nav pārliecības un degsme lietas reāli reformēt. Virziens ir nosprausts pareizs, bet tā izpildījums būs ļoti vājš.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl