Komentāri

”Zaļa valdība, zaļš budžets, zaļa dzīve – pilnīgs politiskais komforts. Šā brīža politikā nav nekādas politiskās konkurences. Koalīcija ir saplūdusi un jūtas pietiekami komfortabli, lai visu budžeta procesu virzītu savās interesēs, zinot, ka nākamgad ir pašvaldību vēlēšanas,” tā šā brīža situāciju Latvijas politikā LNT raidījumā ”900 sekundes” raksturoja bijušais finanšu ministrs Andris Vilks. 

Atbildot uz jautājumu, vai politiķiem ir pilnīgi vienalga, ko par viņiem domā sabiedrība, Vilks norādīja, ka pilnīgi vienalga nav, bet viņi sevišķi ”nesaspringst”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tas politiskais komforts ir pietiekami liels, robežas starp partijām ir pazudušas, un uzņēmēju, sabiedrības balss nav pietiekami sadzirdēta,” piebilda Vilks.

Viņš arī aicināja uzņēmējus būt aktīvākiem: ”Politiķi jau it kā runā ar sabiedrību, bijušas neskaitāmas darba grupas, visu vasaru tika runāts, bet runā, runā un beigu beigās kaut ko ļoti svarīgu palaiž garām. Tā nedrīkst būt, ir jābūt prognozējamībai, bet to ir ļoti nodrošināt šajos mainīgajos apstākļos.”

Vilks arī neslēpa kritiku, runājot par nodokļu sistēmas reformu, un politiķu spēju to veikt pārdomāti un laikus.

Kāda reforma?  Šo nekad nedarīs, ja nāk vienas vai otras vēlēšanas. Runātāju ir daudz, darba grupu ir daudz, bet darītāju Latvijā nav kļuvis vairāk, viņu kļūst tikai mazāk, es domāju politiskajā līmenī. Jāpiebilst, ka valsts pārvaldei ir grūti virzīties uz priekšu, ja politiskajā vidē nav pārliecības un degsme lietas reāli reformēt. Virziens ir nosprausts pareizs, bet tā izpildījums būs ļoti vājš.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl