Vilks par plāniem pēc finanšu ministra darba: Gribu būt normāls cilvēks

0 Komentāru
Vilks par plāniem pēc finanšu ministra darba: Gribu būt normāls cilvēks
Andris Vilks (Foto: LETA)

Finanšu ministrs Andris Vilks ir pārliecināts, ka nevēlas turpināt darboties šajā amatā – viņu neapmierina nedz atalgojums, nedz vide, kurā nākas strādāt. Tā ir divkosīga, un tajā darītāji ”tiek sisti no visām pusēm”. ”Gribu būt normāls cilvēks,” sacīja A. Vilks.

Viņš atzina, ka pēc tam, kad pametīs finanšu ministra amatu, turpinās darboties privātajā sektorā un dosies uz darba intervijām, jo pagaidām nākamā darbavieta vēl nav zināma. Savu nākotnes darbavietu finanšu ministrs saista ar ārvalstu uzņēmumiem, viņš atzina raidījumā 900 sekundes.

Finanšu ministrs arī atzina, ka, jau uzņemoties finanšu ministra amatu, zināja, ka ilgstoši politikā nedarbosies. “Politikā ir divkosīga vide, un runātāju ir vairāk nekā darītāju. Savukārt darītāji tiek sisti no visām pusēm un viņiem tiek gāzti mēsli uz galvas,” viņš atzina. “Nav sliktākas vides kā politika, tad jau vieglāk ir strādāt biznesā,” sacīja finanšu ministrs.

Jau ziņots, ka Vienotība par nākamo finanšu ministru virza Saeimas Budžeta un finanšu komisijas vadītāju Jāni Reiru. A. Vilks pauda, ka ir pārliecināts, ka J. Reirs turpinās viņa iesākto kursu un neļaus “izļurkāt” budžetu.

0 Komentāru