Vilciena vagonos uziet zagtus Porsche Cayenne

1 komentārs
Vilciena vagonos uziet zagtus Porsche Cayenne
FOTO: LETA

Kopš 90. gadiem Latvijas muitā ir bijuši neskaitāmi korupcijas skandāli, un, iespējams, tieši tāpēc mūsu muitnieku reputācija ir līmenī, kad cilvēkiem rodas sajūta, ka viss ir pērkams. Varbūt tieši tāpēc caur mūsu valsti pēdējā laikā plūst arvien lielāks daudzums kontrabandas, vai arī kontrabanda plūdusi vienmēr, bet beidzot amatpersonas iemācījušās to pamanīt.

Krievijas muitnieki Posiņas dzelzceļa muitas punktā uz Latvijas-Krievijas robežas kravas vagonā atraduši paslēptas četras nedeklarētas automašīnas Porsche Cayenne.

Saskaņā ar pavaddokumentiem vagoni bija ceļā uz Tadžikistānu, kur mašīnas droši vien arī tiktu realizētas, vai aizsūtītas tālāk piemēram uz Krieviju, Kazahstānu vai arī tuvākajām robežvalstīm – piemēram Uzbekistānu vai Kirgizstānu, kur zagtus auto ir viegli piereģistrēt kā legāli pirktus.

Muitas pārvaldes pārstāvim Artūram Kovaļenko norāda, ka automašīnas nav iekrautas vagonā Latvijā, bet gan Lietuvā. Un tā ir pēdējā laika tendence, ka mūsu muitu noziedznieki neuzskata par nopietnu šķērsli.

Jāpiebilst, ka šogad muitas amatpersonām izdevies pārtvert jau desmit ekskluzīvus spēkratus, kas ceļojuši Austrumu virzienā. Tas ir daudz vai maz, spriediet paši.

Video

TOP komentāri

  • Iiii
    +1 +1 0

    Iiii

    Bisku nesaprotu , tiek slavèti LV muitnieki , bet skaidri gaisi rakstìts ka atrada RU muitnieki , tàtad saprotu ka vilciens LV robezu šķèrsoja , bet RU muita atrada ! Bet tiek slavètas LV amatpersonas kas iemàcìjušàs to pamanìt !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl