Komentāri

Šajā pavasarī liels notikums Latvijas mūzikas pasaulē: grupai Prāta vētra jauns albums – 7 soļi svaiga gaisa.  Par jauno albumu, par to, kādam jābūt Latvijas prezidentam un kādu mūziku klausās pats Renārs šorīt LNT rīta raidījumā 900 Sekundes stāstīja Renārs Kaupers.

Savulaik Prāta vētras koncerta laikā uz skatuves ir kāpusi arī bijusī prezidente Vaira Vīķe-Freiberga. Renārs Kaupers 900 Sekundēs atzina, ka ar eksprezidenti grupai izveidojusies jauka draudzība visas viņas prezidentūras laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Renārs Kaupers

FOTO: LETA

FOTO: LETA

Faktiski ar Vairu mums izveidojās tāda jauka draudzība visas viņas prezidentūras laikā. Es domāju, ka viens no tādiem kulminācijas brīžiem bija, kad viņa mums pievienojās uz skatuves koncertā Mežaparkā. Tas bija kaut kas tāds pilnīgi maģisks, jo, kad Vaira nāca, – tā publika sāka skandēt Vaira, Vaira… Tas notiek tev visapkārt, Tu esi tā kā tādā brīnumainā bumbā, enerģijas bumbā, kur viss apkārt tā kā pazūd. un ir vienkārši kaut kas tāds pilnīgi netverams. Un tad viņa nāca, un mēs nodziedājām kopā vienu no tautasdziesmām. Jā, tas bija brīnumaini.

Vaicāts, kādam būtu jābūt nākamajam Latvijas prezidentam, Kaupers norādīja, ka Vaira Vīķe-Freiberga latiņu uzlikusi tik augstu, ka mēs gaidām tādu pašu brīnumu. ”Mēs gaidām tādu pašu izcilību.”

Prezidentam jābūt tādam, lai, paskatoties uz šo prezidentu, katru reizi viņu redzot, viņu dzirdot uzstājoties – es esmu lepns, ka esmu kopā ar šo cilvēku – ka viņš ir mūsu prezidents. Ka mēs ejam aiz viņa. Ka viņš saka, un mēs ejam. Viņš ir gudrs, viņš ir inteliģents, patriotisks, viņš ir tajā pašā laikā sirsnīgs un iedvesmojošs.

Skaties pievienoto video!

Lasi vēl